Tıkanıklık Açma

Yavuz Tesisat  ekibi olarak sizlere son teknoloji cihazlarımız ve uzman deneyimli usta kadromuz ile hizmet vermekteyiz. Lavabo tıkanıklık bulma ekibi olarak Gider tıkanıklık açma sorunların da ise tıkanıklığın yerini bulmada. Görüntülü kamera robotları kullanarak tıkanıklığın sebebini buluyoruz. Ve yine basit yöntemler ile sorunu anında çözebiliyoruz.

Tıkanıklık Açma arzaları daha önceleri siz değerli müşterilerimizin korkulu birer rüyası idi. Evlerimizde meydana gelen su kaçaklarında ilk olarak duvarlarımızda nemle meydana gelir. Bu nemlemme daha sonraları duvarlarımız tahrip olarak çürümesine ve zamanla dökülmesine  kötü bir görünüm almasına sebep olur. Evlerimizde tatlı suların geçtiği ve atık su borularının geçtiği iki adet tesisat yolu bulunmaktadır. Tıkanıklık Açma Atık su borularında meydana gelen kaçaklar ise. Aynı tahribatı vererek evimizde istenmeyen kötü kokuların yayılmasına neden olur. Bu tip sorunlar meydana geldiği zaman sizler eskiden mahallemizde bulunan  en yakın tesisatçıdan yardım isteyebilirdiniz. Ama günümüzde meydana gelen kentleşme planları ve hızla gelişen şehir yapılanmaları sonuncunda artık mahallelerimizde eskisi gibi tesisatçı bulamamaktayız.

Tıkanıklık Bulma 7/24 Sizlerinde

İşte tüm faktörleri bildiğimiz için Yavuz Tesisat ekibi olarak son teknolojik  tıkanıklık açma ekipmanlarını bünyemize katarak. Siz değerli müşterilerimizin hizmetine sunduk. Su kaçağı bulma robotlarımız su kaçağını en gürültülü ortamlarda bile dinleyerek yerini tespit etmemizi sağlamaktır. Bunun  sayesinde su kaçağı bulunan alanda sadece birkaç fayansı yerinden çıkararak işlem yapabilmemize olanak sağlamaktadır.

Sizlerde Tesisat arzalarınız ile ilgili garantili işlemler ile sorunlarınızdan kurtulmak için hemen bize ulaşınız.