30 Dakikada Servis: +90 533 1569 942
7/24 Nöbetçi Tesisatçı
Su Kaçağı Tespiti

Su Kaçağı Tespiti

Su Kaçağı Tespiti firması olan tesisat ekibi tüm müşterilerine 7 gün 24 saat hizmet vermektedir. Yavuz Tesisat  İstanbul su kaçağı tespiti  kırmadan dökmeden kameralı sitemler ile noktasal olarak tespit edilmektedir. Yavuz tesisat bünyesinde olan ve her zaman önce müşteri mutluluğuna önem veren. Tesisat ekibimiz gezici ekip ve uzman kadrosu ile , termal kameralarla akustik cihazlarla su kaçağı bulma hizmetini aynı gün içinde vermektedir.

Su Kaçağı Tespiti Nedir?

Su Kaçağı Bulma kelimesinden kastımız evinizdeki parkelerin altından ya da duvarlardan sızan su kaçaklarının.  Tespit edilmesi ve alt kata ve apartmana su sızıntısı olması demek evinizde su kaçağı var demektir. Su kaçakları can sıkıcı ve müdahale edilmediğinde de ciddi zararlar veren bir durumdur. Su kaçağı bulma firması olarak su kaçağı sorununun ne olduğunun farkındayız. Ve bu yüzden uzman ekiplerimizle robotla Su Kaçağı Bulma termal kamera ile Noktasal su kaçakları Bulma hizmeti veriyoruz

Yavuz Tesisat Petek Temizliği Nasıl Yapılır ? – Su Kaçağı Bulma Noktasal

Kombi ve Petek temizliği için gelen ustalarımız sadece temizlik ile ilgili değil, kombinizin neden ısıtmadığı ile ilgili size bilgiler verip. Çözüm yoluna gitmeye çalışacaktır. Kendi bünyemizde uzun zamandan beri kombi bakım ve servis ustalarımız bulunduğu için. Isınmaya dairelerden gelen şikayetler ile sürekli gelişmiş ve bilgilerine bilgi katmışlardır. Bu sayede profesyonel ve bilgi sahibi olan profesyonel olan bir ekipten hizmet alacaksınız. Garantili Su Kaçağı Tespiti  Hizmeti hemen ulaşınız. Temizlik ise kombinin basıncını ayarladıktan sonra temizleme için kullanacağımız kimyasalların tesisat içerisinde 1 saat kadar dolaşmasını sağlamamız gerekiyor. Kimyasal madde 1 gibi kısa bir süre içerisinde petek temizleme işlemi yapılmaktadır.

Yavuz Tesisat Tıkanıklı Giderme –  Su Kaçağı Tespiti 7/24

Tıkanıklık giderme işlemleri uzman ekibimiz tarafından aynı gün içerisinde yapılmaktadır. Tıkanıklık giderme işlemleri kalıcı ve profesyonel bir şekilde İstanbul tüm semtlerde gerçekleştirilir. Tıkanıklık problemleri genellikle pimaşların tıkanması lavabo tıkanıklıkları da sürekli olarak lavabo kullanıldığı için atıklar yüzünden kireçlenmelere sebep olur. Bu da mutfak tıkanıklığı lavabo tıkanıklığı gibi problemlere yol açmaktadır. İstanbul Su Kaçağı Bulma 7/24 teknik destek hizmeti.

Yavuz Tesisat Su Kaçağı Tespiti Nasıl Yapılır ?

Su kaçağı Bulma akustik dinleme cihazları ve termal kameralarla yapılır. Yavuz Tesisat sürekli olarak kendini yenileme politikası ile su kaçaklarını noktasal olarak tespit eder. Bu da hem daha hızlı hizmet vermemize olanak sağlıyor hemde evinizdeki iş yerlerinizdeki. Binalardaki su kaçaklarının daha fazla büyümesini engelliyor tadilat kısmını hızlı bir şekilde gerçekleştirebilmemize olanak sağlıyor.

 

 

Leave Your Reply

Your email address will not be published.

*

Call Now Button