30 Dakikada Servis: +90 533 1569 942
7/24 Nöbetçi Tesisatçı
Esenler Su Kaçağı Tespiti

Esenler Su Kaçağı Tespiti

Esenler Su Kaçağı Tespiti ve Esenler su tesisatçısı hizmetlerimiz ile sizlere tesisat sistemlerinde güvenli ve kaliteli hizmetleri sunmaktayız. Esenler su kaçağı tespiti konularında hizmetlerimizi ve tecrübelerimizi yıllardır artırarak sizlere sunmanktayız. Müşteri memnuniyeti en yüksek olan firmalar arasında yerini koruyan Yavuz tesisat profesyonel kadrosu ve 7 araçlık servis ağı ile sizlere Esenler ve Mahallerinde hizmetlerini 7/24 aralıksız olarak sunmaktadır.

Esenler su kaçağı tespiti Nedir ?

Esenler Su kaçağı Bulma Esenler de bulunan ev ve iş yerlerinizde tesisat sistemlerinde ortaya çıkacak sızıntı, damlama sorunlarında tesisat arızasının belirlenmesi ve arızanın tamiri konusunda verilen hizmettir.

Esenler Su Kaçağı Tespiti Nasıl Yapılır ?

"<yoastmark

Esenler Su kaçağı Tespiti hizmeti sizlerden gelen arıza ihbarı sonrasında ekiplerimiz adreslerinize gelerek tesisat sistemlerinizde gelişmiş ekipmanları ile tesisat sisteminize analiz yapmaktadırlar. Bu analiz sonrasında kaçak veya sızıntı noktası noktasal olarak tespit edilir. Daha sonra uzmanlarımız kaçak noktasının durumuna göre tamir işlemi yapmaktadır. Eğer kaçak noktası büyük yada ileride tekrardan sorun çıkartma ihtimali söz konusu ise sizlerin onayı alınarak kaçak boruda yenileme işlemi yapılmaktadır.

Esenler Su Kaçağı Bulma Kaç Şekilde Yapılır ?

Esenler Su kaçağı bulma işlemleri ;

  • Kamera İle Su Kaçağı Bulma
  • Termal Kamera ile Su Kaçağı Bulma
  • Akustik Dinleme İle Su Kaçağı Bulma

Esenler Kamera İle Su Kaçağı Bulma Nasıl Yapılır ?

Esenler Su Kaçağı Tespiti Kamera görüntüleme yöntemi ile su kaçağı bulma işlemi sadece atık su boru sistemlerinde meydana gelen sızıntı yada çatlak işlemlerinde yaygın olarak uygulanmaktadır.  Bu yöntem de boru içerisinde görüntüleme yapılırken tesisat içerisinde meydana gelen kırık yada çatlaklar belirlenir ve bu noktalarda tamirat işlemi yapılmaktadır.

Esenler Termal Kamera ile Su Kaçağı Bulma İşlemi Nasıl Yapılır ?

Esenler Termal kamera ile Su kaçağı Bulma işleminde kullanılan kameralı su kaçağı bulma işlemi her yerde yapılaca bilecek bir işlem değildir. Bu yöntem genel olarak yüzeye vuran ısı miktarını görüntülemektedir.  Termal kameranın evin tabanına doğru gösterdiğimiz zaman sadece zeminde oluşan ısı miktarını göstermektedir. Termal kameralar özellikle sıcak su hatlarındaki su kaçağı tespit işlemlerinde çok faydalıdır. Hattaki su kaçağının olduğu yerde termal kamera ile bakıldığı zaman bir dağılma yayılma gözükür.Bu şekilde su kaçağının yeri tespit edilmiş olur. Bazı etkenler gerçekleşirse soğuk su hattındaki su kaçağını da termal kamera ile bulmak mümkündür.

Esenler Akustik Dinleme İle Su Kaçağı Bulma Nasıl Yapılır ?

Esenler Akustik Dinleme İle Su Kaçağı Bulma yöntemi ile su kaçağı bulma işlemi tesisatçılar arasında en yaygın olarak kullanılan yöntemlerden biridir. Bu işlemin yaygın olarak kullanılmasının en önemli sebebi ise düşük maliyetli olması ve kesin hızlı sonuç vermesidir. Tesisat uzmanı hassas bir şekilde kaçak sesine odaklanmalıdır. Akustik dinleme yöntemi ile su kaçağı tespit etme işlemi sadece temiz su tesisat borularına basınç verilerek kaçak bulmada kullanılmaktadır.

Esenler Kırmadan Su Kaçağı Tespiti Nedir ?

Esenler Kırmadan su kaçağı Tespiti işlemi evlerinize zarar vermeden su kaçaklarının bulunduğu ortamı belirlemek suretiyle yapılan su kaçağı bulma yöntemidir. Su kaçağı bulma yöntemleri eski dönemler ile duvarların kırılması suretiyle bulunabilmekte idi. Bu sebepten dolayı gelişen teknoloji yardımı ile artık kaçak noktaları evlerin duvarları kırılmadan da yapılabilmektedir.

Esenler Su Kaçağı Tespiti Fiyatları

Esenler Su Kaçağı Tespiti su Kaçağı fiyatları konusunda aldığınız hizmetin neticesinde su kaçaklarının meydana geldiği pimaş borular yada tesisat borularının durumuna göre fiyatlandırma yapılmaktadır. Su kaçağını noktasal olarak tespit etmek mümkündür: Ama sızıntı sonrası çürümüş yada en kısa sürede tekrardan kullanıcılara sorun çıkaracak boruları değiştirmeden sadece onarım yaparak bırakmak kısa süre sonra tekrardan su kaçakları ile karşı karşıya kalmanıza sebep olacaktır. Bu sebepten sadece su kaçağı tespiti fiyatı vermek yerine boruların ve kaçak noktasının yerini belirledikten sonra fiyatlandırma vermek daha doğru bir işlemdir

Esenler Su Tesisatçısı

Esenler Su Kaçağı Bulma su kaçaklarını tespit ettikten sonra sizlerin talepleri ve isteği üzerine tesisat sistemlerinin durumuna göre işlemler yapmaktadır. Küçük ve durumu iyi olan su boruları öncelikle sizlere bilgi vermek suretiyle tamir edilmektedir. Ama durumu kötü tamir edilse bile iki yada üç gün sonra sizlere tekrardan sorun çıkartma. Riski olan su boruları ise yine birinci sınıf ve kaliteli ürünler ile değiştirilmektedir.

Esenler Su Kaçağı Tespiti avantajları nedir ?
  • Hızlı ve pratik çözümler
  • Kırmadan su kaçağı Bulma
  • Su kaçaklarına garantili çözümler
  • En uygun fiyatlar ile profesyonel hizmet.

Sizlerde Esenler Su Kaçağı Tespiti hizmetlerinden yaralanmak yada sormak istediğiniz her türlü soru görüşleriniz için bizlere ulaşabilirsiniz.

Leave Your Reply

Your email address will not be published.

*

Call Now Button