30 Dakikada Servis: +90 533 1569 942
7/24 Nöbetçi Tesisatçı
Su Kaçağı Bulma

Su Kaçağı Bulma

Su Kaçağı Bulma  Sizlerin 7/24 yanınıdadır. Hayatimizi idame edebilmemiz için gerekli olan en önemli yaşam kaynağımız suyun kullanacağımız yaşam alanlarımıza getirilmesi. Ve kullanılan atık suyun şehir kanalizasyon şebekesine gönderilmesini sağlamak için binalar yapılırken su tesisatı kurulmaktadır. Borularla binaya getirilen su aynı şekilde borularla tahliye edilmektedir. Suyun rahat bir şekilde gelmesi ve kesintisiz tahliyesi için su tesisatının teknik şartlara uygun olarak döşenmesi gerekir. Hatalı tesisat montajları bir süre sonra su kaçaklarına veya boru tıkanmalarına neden olacaktır. Ayrıca montajda kalitesiz malzemeler kullanılması da aynı sorunlara yol açacaktır.

Su Kaçağı Bulma  ailesi olarak yaptığımız ve yapacağımız her türlü tesisat işinde işi sanki kendi evlerimizde kendimiz kullanacakmis. Gibi düşünerek sizlere en kaliteli malzemeler ile hizmet vermekteyiz. Yaptığımız işin Noktasal Su Kaçağı Tespit firmamızın sanatı bir nevi aynası olduğunun farkındalığı ile. Her an yeni teknolojik endüstriyel gelişmeleri takip ederek.  Siz değerli müşterilerimizin hizmetine sunmak amacı ile firmamiz bünyesine kazandırmaktayız. Su Kaçağı Tespiti ailesi olarak bu yeni donanımlı cihazlari kullanacak. Personelimizin eğitimlerine müşteri ile iletişimlerinde olması gereken nizami kuralların  farkındalığı ile personelimizin eğitimlerine önem verilmektedir.

Su Kaçağı Bulma Hemen Arayınız

Birçok firma su kaçağı bulma ve tesisat üzerine sizlere hizmet vermektedir. Ama bu firmalarin genel olarak bir çoğu teknolojik endüstriyel gelişmeleri takip etmemektir. Bu sebeple kendilerini yenilemeyerek su kaçağı sorunlarina eski usul yöntemler ile müdahalede bulunmaktadır. Bu da siz müşterilerimize yüksek ücretler çıkmasına basit bir sorun için uzun saatler uğrasılmasına neden olmaktadir. Bazi zamanlar da ise verilen arza ihbarlarına firmaların randevu günlerinde sonra gelmemesi. Yada geç gelmesi siz müşterilerin en büyük şikayetleri ve sorunlarıdır.

Ekibimiz sorunlarınızın en büyük çözüm destekçisi olarak sizlerin hizmetinizdeyiz. Su Kaçağı Tespiti ailesi arza ihbar ekibi, saha için de  7/24 hizmetinizde.Olan teknik servis ekibi. Son teknoloji su kaçağı Tespiti ekipmanlari. Standart fiyat kavramları ile sizlerin yıllardan beri en güvenilir ve kaliteli Yavuz Tesisat olarak istanbulun her yerine hizmet vermektedir.

Sizlerde yukarida belirtilen su kaçağı sorunlarını yaşamamak ve tesisat servisimizin kalite farkını yaşamak için. Bizler ile iletişime geçiniz  Su Kaçağı Bulma ailesi bize hemen ulaşabilirsiniz.

Leave Your Reply

Your email address will not be published.

*

Call Now Button