30 Dakikada Servis: +90 533 1569 942
7/24 Nöbetçi Tesisatçı
Su Kaçağı Bulma Esenler

Su Kaçağı Bulma Esenler

Su kaçağı bulma Esenler firması olarak sizlere su kaçakları ve tesisat sistemlerinde meydana gelen teknik sorunlarına profesyonel ve kaliteli hizmet vermekteyiz. Su kaçakları evlerimizde, iş yerlerinde meydana gelebilecek su tesisat arızalarıdır. Tesisat sistemleri kullanmalara paralel olarak zaman ile meydana gelmektedir. Su kaçakları küçük sızıntılar yada daha büyük kaçaklar olarak meydana çıkmaktadır. Su kaçaklarının zamanında tespit edilmemesi durumunda büyük maddi hasarlar meydana gelebilmektedir. Bu sebepten dolayı ev ve işyerlerinde meydana gelen sızıntılardan şüphelenilmesi durumunda su saatleri ve vanalar kapatılarak gözleme işlemi yapılabilmektedir. Eğer vanaların kapatılması durumunda saat üzerinde hala oynama varsa su kaçağı iler karşı karşıyasınız demektir.

Su Kaçağı Bulma Esenler

Su kaçaklarının meydana gelmesi sonrasında farklı işlemler ile su kaçakları tespit edilebilemektedir. Bunlardan teknolojik olan tespit işlemleri daha seri ve hızlı olarak sonuca ulaşmaktadır. Tekonolojik sistemler ile su kaçaklarının tespit işlemi ev ve iş yerlerinize zarar vermeden noktasal olarak tespit edilerek sonuca ulaşılabilmektedir. Bu sistemler de tesisatçılar su kaçaklarının yerlerini akustik dinleme cihazları ve termal kameralar kullanılarak kesin olarak tamir edilebilinmektedir.

Su kaçağı bulma Esenler firmaları olarak sektörde birden fazla firma bulunmaktadır. Bu noktada ise sizlerin tercih edeceği tesisatçı’nın daha önce yaptığı işlemler incelenmeli yada müşterilerin yorumları incelenerek tercih edilmesi sizler faydalı olacaktır. Bu noktada sizlerde su kaçaklarına yada tesisat sistemlerinde meydana gelebilecek sorunlara daha hızlı sonuç alabilirsiniz.

Su kaçağı bulma Esenler hizmetlerinde sizlere Yavuz tesisat garantisi ile bizlerde profesyonel olarak destek vermekteyiz. Firmamız Arge çalışmaları yaparak ve yanında  çalışan personelinin eğitimlerine önem vererek sektörde sizlere kaliteli hizmetler sunmaktadır. Firmamız termal kamera ile su kaçağı bulma ve Akustik dinleme cihazları ile kaçak tespitince İstanbul’da en çok tercih edilen ve sektörde lider durumda bulunan firmadır.

Su kaçakları tespitinde eğer eski yöntemler ile kaçaklara müdahale eden ustalar bu nokta da ve işlemde çok uzun süren işlemler uygulamaktadır. Bu nokta da duvarların kırılması suretiyle kaçak noktasına erişim sağlanmaktaydı.  Bu kırılma işlemi sonrasında kaçak noktası bulunarak tamirat işlemi yapılabilmekteydi. Buda kırılan duvarlardan çıkan toz ve harfiyat evlerin birer şantiye alanına dönmesine sebebiyet vermekteydi. Bu işlemlerin tamalanması sonrasında tekrardan duvar sıvanır ve ekstradan boyama masraflı da doğmaktaydı.

Esenler Su Kaçağı Bulma

Yavuz tesisat olarak yukarıda belirtiğimiz işlemlerden doğan zaman kaybı ve maddi külfetten dolayı araştırmalar yaparak dünya ve Avrupa da kullanılan su kaçağı bulma aparatlarını firmamız bünyesine kazandırmış bulundurmaktayız. Firmamız bünyesine kazandırılan bu ekipmanların kullanımı ve sahada pratik olarak işlemlerin uygulanabilmesi için personelimize eğitimler vererek su kaçaklarına karşı hızlı ve pratik çözümler sunmaktayız. Yaptığımız çalışmalar ve eğitimler sonrasında personelimiz su kaçaklarına 30 dk gibi kısa sürede tespit ve onarım işlemi yapabilmektedir.  Tesisat sistemlerinin yarattığı sorunlar ve müşterilerimize yarattığı sorunların bilincinde olarak sizlere bu hizmetlerimizi en uygun fiyatlar ile sunmaktayız.

Sizler de su kaçakları ve tesisat arızalarınızda profesyonel yardım almak ve kaçakları noktasal olarak tespit edilmesini istiyorsanız whatsapp iletişim numaramızdan yada web adresimiz üzerinden bizlere ulaşabilirsiniz. Su kaçakları ve tesisat sistemlerinde firmamız yıllardır kalitesinden ödün vermeden tüm İstanbul’a hizmetlerini sunmaktadır.

İstanbul ‘da yaşanabilecek tesisat sistemleri arızalarının yanı sıra sizlere tıkanıklık açma ve petek temizleme hizmetlerimizden profesyonel olarak hizmetlerimizi sunmaktayız. Yavuz tesisat olarak gezici ekiplerimiz ve hızlı servis imkanlarımız ile sizlere  tüm istanbul genelinde desteklerimizi aralıksız olarak sunmaktayız.

Leave Your Reply

Your email address will not be published.

*

Call Now Button