30 Dakikada Servis: +90 533 1569 942
7/24 Nöbetçi Tesisatçı

Su Kaçağı Bulma

Su Kaçağı Bulma ailesi sizlere Avrupa Yakasında ve Anadolu Yakasında  hizmet vermekteyiz. Ev ve iş yerlerinde meydana gelen tesisat sorunları insanları en çok ürküten sorunlardır. Çünkü bu sorunlar insanların başına büyük işler ve büyük masraflar açabilir. Küçük gibi görünen bir sorun için birçok yer kırılıp dökülebilir ve kırılan yerlerin yeniden yapılması için çok fazla paralar harcanabilir. Eski yöntemleri kullanan tesisatçılarda bu riskler her zaman vardır. Ama şimdi tesisatçılar teknolojiyle uyumlu çalışmaya başladılar ve kullandıkları teknolojik aletlerle sorunları bu kadar büyütmeden çözebilmektedirler.

Noktasal Su Kaçağı Bulma olarak firmamız her zaman tüm çalışmalarını modern teknolojik aletlerle yapmakta ve bölgemizde büyük bir müşteri memnuniyeti yaratmaktadır. Her türlü tesisat sorununuz için günün her saatinde firmamızı arayabilirsiniz. Size en kısa sürede ekibimiz gelecek ve en kaliteli hizmeti verecektir. Mekânlarda yaşanan en ciddi sorunlardan biri su kaçaklarıdır.

Noktasal Su Kaçağı Bulma

Su Kaçağı Tespiti ekibimiz modern cihazlarla herhangi bir yeri kırmadan su kaçağını tespit edebilmektedir. Duvar içindeki su borularının röntgenini bu aletlerle çekmekte veya boruların içinden görüntü alarak kaçak yapan noktayı bulmaktadır. Böylece her yeri kırmaya gerek kalmadan sorun çözülmektedir. Aynı zamanda gereksiz masraflar da karşınıza çıkmamaktadır. Kış günlerinin em ciddi sorunu ise peteklerin çalışmaması ya da düşük ısı vermesidir. Bu durumda peteklerin temizlenmesi gerekir. Eski yöntemlerle petek temizliği de oldukça zor bir iştir. Petekler sökülecek ve basınçlı suyla temizlenecektir. Bu yöntemde temizlik yine de istenildiği gibi olmamaktaydı.

Su Kaçağı Tespiti ,  petek temizliği ekibimiz petekleri sökmeden modern cihazlarla temizlik yapmaktadır. Bu cihazlarla yapılan temizlikte petekler ilk günkü verimliliğine kavuşmakta ve daha az para ödeyerek daha çok ısınmış olmaktasınız. Tesisat sorunlarınıza modern çözümler sunan firmamızı dilediğiniz saatte arayıp hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

Su Kaçağı Tespiti İstanbul

Su Kaçağı Bulma arzalarında ekibimizin ekipmanları Avrupa standartlarında ve en son model ekipmanlardır. Tıkanıklık açma ekibi tıkanıklık açma sorunlarında kameralı görüntü alma kullanmakta olup tıkanıklığın yerini bulduktan ve görüntüsünü aldıktan sonra pratik yöntemler ile arzanın büyüklüğüne göre çözüm sistemleri uygulamaktadır.

Su kaçağı Tespiti ve tıkanıklık açma 7/24 çalışan firmamız sayesinde ihtiyacınız olduğunda bizlerle ister telefonla. İster sitemiz üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

Call Now Button