30 Dakikada Servis: +90 533 1569 942
7/24 Nöbetçi Tesisatçı

Petek Temizleme

Petek Temizleme  sayesinde müşterilerimizin gönlü ferah bir şekilde bizden almasından memnuniyet duyuyoruz. Kış mevsimi gelmeden sizlerde Petek Temizleme yaptırın konforlu bir kış yaşayın. Firmamızın gerek uygun fiyatı gerek hizmet kalitesi ile hem içiniz rahat hem cebiniz. Kış boyunca kalorifer tesisatınızdan tam olarak verim alacağınızın garantisini veriyoruz. Petek Temizleme hizmetinden faylanmayan kalmasın diye fiyatlarımızı düşürdük.

Petek temizleme Şok Fiyatlar

Kombi bakımı ve petek temizleme hizmeti alacağınız firmayı seçerken dikkatli olmanızı öneriyoruz. Bazı kurumsal olmayan ve işini doğru yapmayan bir firmadan hizmet aldığınız taktirde yapılan hizmetin garantisini vermeyebilirler. Bu durum sizin başka bir firma bulmanızı ve tekrar ödeme yapmanıza neden olur. Aynı problemi tekrar yaşamanızda cabası. Firma olarak biz her zaman yaptığımız işin arkasında durarak müşterilerimizin uzun vadeli rahat edeceği kaliteli iş sunmaktayız. Yavuz Tesisat olarak en iyi reklam müşterilerimizin eşine dostuna tavsiye ettiği reklam olduğuna inanıyoruz. Çok ucuz fiyata kalitesiz hizmet almanızdansa kaliteli hizmetin en uygun fiyat ile kesiştiği Petek Temizliği hizmetini almanızı tavsiye ediyoruz.

Petek Temizliği 7/24  Garantili Hizmet

Peteklerinizi ve kombinizi periyodik olarak en az 2 yılda bir temizlemeniz gerekmektedir. Evlerinizde yada işyerlerinizde kullanmış olduğunuz kombilerin bu şekilde periyodik olarak bakım yapılması çok önemlidir. Bazı uzmanlar kaliteli petek kullanmanız halinde her yıl temizlik yapılmasının gerekli olmadığı söylenmektedir. Fakat kalitesi düşük petek kullanılması halinde her yıl temizlik yapılması zorunludur. Petek Temizliği bunların içerisinde zamanla kir, kireç, kireç taşı birikmektedir. Biriken bu yabancı maddeler peteklerdeki sıcak suyun akışına engel olmaktadır.

Petek Temizleme Hizmetleri

Peteklerin tıkanıklığı alt kısımlarda görülmektedir. El ile peteklerin alt kısmını kontrol ettiğinizde ısı kaybı varsa yada hiç ısı alamıyorsanız temizlik vaktinin geldiğini göstermektedir. Tesisat içerisinde dolaşan suyun içerisinde bulunan kireç ve benzeri maddeleri zamanla peteğin alt kısmında birikir. Bu maddeler zamanla katılaşarak temizlenmesi zor bir hale gelir. Halk arasında bilinen yöntem ile temizlik yapılmaya çalışılır. Petek Temizleme Peteğin içindeki hava alınarak yada su boşaltılarak temizlendiği düşünülmektedir.

Fakat bu yöntem katılaşmış durumda olan pisliği temizlemesi mümkün değildir. Tam randımanlı bir temizlik yapmak için mutlaka profesyonel bir hizmet almak gerekir. Teknolojik makinalarımızda ve kullandığımız özel bir kimyasal madde ile tam anlamıyla temizlik yapmak mümkündür. Petek Temizliği Yavuz Tesisat olarak haftanın 7 günü 24 saat size hizmet vermeye hazırız. Lütfen bizi arayınız.

Call Now Button