30 Dakikada Servis: +90 533 1569 942
7/24 Nöbetçi Tesisatçı
Noktasal Su Kaçağı Tespiti Bayrampaşa

Noktasal Su Kaçağı Tespiti Bayrampaşa

Noktasal olarak su kaçağı tespiti Bayrampaşa ailemiz su kaçaklarında siz değerli müşterilerimize noktasal tespit ve kesin sonuçlar sunmaya devam etmekteyiz. Tesisat sektöründe uzun yıllara dayanan tecrübemiz ve sanatkarlığımızı teknolojik yenilikler ile birleştirerek Bayrampaşa’da hizmetlerimizi sunmaktayız.

Daha önceleri iç tesisat arızalarında yaşanan kaçakları tespit etmek için duvarları kırmamız ve iç tesisat borularına erişmemiz gerekirdi.  Bu yöntem çok meşakkatli ve uzun zaman alan bir işti.  Noktasal Su Kaçağı Bulma Bayrampaşa Belki çok küçük bir sızıntı ve borunun deliğinin yenilenmesi için harcanan zaman. Mecazi olarak 5 dk sürecek iken duvarın kırılması. Ve daha sonra tekrardan onarılması ile harcanan zaman 3 veya 4 saati bulmakta idi.

Bu da hem tesisatçı için günü tek iş ve tek müşteri ile kapatmasına. Müşteriler için ise günün yarısını evinde geçirmesine olanak sağlamak da idi. Bütün bunları yılların bize verdiği tecrübe ile analiz ederek. Noktasal Su Kaçağı Tespiti Bayrampaşa Kendimizi bu noktada daha çok nasıl geliştirebiliriz. Noktasal Su Kaçağı Bulma Bayrampaşa  Ve müşterilerimize daha hızlı bir hizmet nasıl sunarız, sorularını kendimize sorduk. Dünya da yaşanan teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek en son tesisat ekipmanlarını bünyemize kattık.

Noktasal Su Kaçağı Tespiti Bayrampaşa

“Alet çalışır, el övünür ” demiş atalarımız. Günümüzde yaşanan teknolojik yenilikleri sanki yıllar öncesinden görmüşler. Su kaçaklarına tespit ve kaçak yerinin belirlenmesi aynı bu söze istinaden  pratik bir yöntem almıştır. Termal Kameralar ve akustik dinleme cihazları kaçak tespitlerinde en zor alanlarda bile kesin sonuçlar sunmaktadır. Noktasal Su kaçağı Bulma Bayrampaşa olarak  Termal kameralar ile su kaçağı yaşanan alanı noktasal olarak tespit edebilmekteyiz. Ve kısa sürede arızayı giderebilmekteyiz.

Noktasal Su Kaçağı Bulma Bayrampaşa  Nemlenme daha sonraları duvarlarımız tahrip olarak çürümesine. Ve zamanla dökülmesine  kötü bir görünüm almasına sebep olur. Evlerimizde tatlı suların geçtiği ve atık su borularının geçtiği iki adet tesisat yolu bulunmaktadır. Noktasal Su Kaçağı Tespiti Bayrampaşa Atık su borularında meydana gelen kaçaklar ise aynı tahribatı vererek evimizde istenmeyen kötü kokuların yayılmasına neden olur. Bu tip sorunlar meydana geldiği zaman sizler eskiden mahallemizde bulunan  en yakın tesisatçıdan yardım isteyebilirdiniz. Ama günümüzde meydana gelen kentleşme planları ve hızla gelişen şehir yapılanmaları sonuncunda artık mahallelerimizde eskisi gibi tesisatçı bulamamaktayız.

Su Kaçağı Tespiti Bayrampaşa

Tüm faktörleri bildiğimiz için Noktasal Su Kaçağı Tespiti Bayrampaşa  ekibi olarak son teknolojik su kaçağı bulma. Ve tıkanıklık açma ekipmanlarını bünyemize katarak siz değerli müşterilerimizin yararına sunduk. Su kaçağı bulma robotlarımız su kaçağını en gürültülü ortamlarda bile dinleyerek yerini tespit etmemizi sağlamaktır. Bunun  sayesinde su kaçağı bulunan alanda sadece birkaç fayansı yerinden çıkararak işlem yapabilmemize olanak sağlamaktadır.

Noktasal Su Kaçağı Bulma Bayrampaşa ekipler ve en son teknoloji ürünü cihazlarla.  Bayrampaşa genelinde “tüm tesisatçı” ihtiyaçlarınıza garantili çözümlerle yanıt veriyoruz. Firmamızın  Bayrampaşa  Su Kaçağı Bulma hizmetlerinden. Ev veya iş yeri fark etmeksizin tesisatla ilgili her türlü. Problemde bütçenizi yoran faturalarla da karşılaşmadan sadece tek bir telefonla yararlanabilirsiniz.

 

 

Leave Your Reply

Your email address will not be published.

*

Call Now Button