30 Dakikada Servis: +90 533 1569 942
7/24 Nöbetçi Tesisatçı

Biz Kimiz ?

Su Kaçağı Tespiti – Su Kaçağı Bulma – Petek Temizleme

Su Kaçağı Tespiti  olarak siz değerli müşterilerimize kaliteli ve sorunsuz bir şekilde sıhhi tesisat hizmeti vermekteyiz. Alanında uzman ekibimiz, profesyonel ekipmanlarımızla sizlere en kısa sürede ulaşıp, kaliteli hizmet sunmaktayız.

Müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutan firmamız, yılların getirdiği tecrübe ile evinizde veya ofisinizde oluşabilecek tesisat sorunlarına ekonomik ve profesyonel çözüm sunmaktadır.

Evinizde veya ofisinizde oluşabilecek Su Kaçağı, Tuvalet Tıkanması, Lavabo Tıkanması, Pimaş Tıkanması gibi tüm sorunlarda sizlere hızlı ve pratik çözümler sunmaktayız. Firmamız bünyesinde bulunan uzman ekibimiz ve profesyonel ekipmanlarımızla kırmadan dökmeden özel cihazlarımızla su kaçağı tespiti yapılmaktadır.

Sizin de evinizde veya ofisinizde tesisat ile ilgili sorunlar varsa İletişim sayfamızda yer alan bilgilerden bizlere ulaşabilirsiniz.

30
+

Tecrübe

2345

Tamanlanan Projeler

347

Teknik Servis Ağı

3000

Tam Müşteri Memnuniyeti

Müşteri Odaklılık

Müşterilerimizin ihtiyaç ve taleplerine en kısa zamanda, en doğru şekilde cevap veren proaktif bir anlayışla çalışmak, ürün/ servis hizmetlerimizi zamanında ve söz verdiğimiz koşullarda sunmaktır.

Yenilikçilik

Müşterinin sürekli değişen ihtiyaçlarının farkında olmaktır. Sürekli gelişen anlayışımız sayesinde her zaman farklı olan ve farklı kılan olarak algılanırız. Müşterinin yenilik beklentisini tetikleyecek teknik ekipman ve servis ağı  olanakları sunar, yaşamındaki her faaliyete değer katarız.

Güvenilirlik

Toplumsal açıdan hukuka ve çevreye saygılı kurumsal bir kültür anlayışı ile iş ortaklarımız açısından iş yapmak istenilen, çalışanlarımıza adil bir çalışma ortamı sağlayan, müşterilerimize; fiyat, kalite ve teknik servis hizmetlerimiz sonrası  güvenecekleri ürün ve hizmetleri sunan bir firma olmaktır.

Call Now Button