30 Dakikada Servis: +90 533 1569 942
7/24 Nöbetçi Tesisatçı
Esenler Su Kaçağı Tespiti Fiyatları

Esenler Su Kaçağı Tespiti Fiyatları

Esenler Su Kaçağı Tespiti Fiyatları hizmetimizde sizlere pratik çözümler sunmaktayız. Tecrübeli kadromuz ve ekibimiz ile su kaçaklarına noktasal tespit ve hızlı çözümleri sizler ile buluşturmaktayız. Esenler Su Kaçağı Tespiti Fiyatları hizmetimiz de sizlere hızlı ve pratik çözümleri en uygun fiyatlar ile sunmaktayız.  Su kaçağı tespiti ve Su kaçaklarının giderilmesi uzmanlık isteyen bir işlemdir. Her alanda sektörün emektar ve uzmanları olduğu gibi su kaçağı tespiti ve su kaçaklarının giderilmesi. Konularında da uzman ve profesyonel tesisatçılar hizmet vermektedir.

Esenler Su Kaçağı Tespiti ve Esenler tesisatçı hizmeti için 7/24 bizleri arayabilirsiniz.

Esenler Su Kaçağı Tespiti Fiyatları

Esenler su kaçağı bulma hizmetimizde siz değerli müşterilerimize yeni ekipmanlar ve cihazlar ile su kaçağı tespitini garantili olarak sunmaktayız. Su kaçakları günümüzde en yaygın olarak görülen tesisat arızaları arasında bulunmaktadır. Su kaçağı bulma hizmeti de bu sebepten dolayı büyük önem arz etmektedir. Su tesisat sistemlerinde görülen su kaçağı sorunları evlerimizde büyük sorunlara neden olmaktadır. Ve zamanında fark edilemeyen su kaçağı sorunları evlerimizde duvarlarda nem ve çürüme ortaya çıkartırken, faturalarımızda ise büyük artışa yol açmaktadır. İstenmeyen su kaçaklarının zamanında ve profesyonel şekilde giderilerek çözüme ulaştırılması gerekmektedir. Eseneler su kaçağı tespiti fiyatları firmamız su kaçaklarının tespiti ve tamir işlemlerinde kırmadan noktasal tespit yaparak su kaçaklarını giderebilmektedir. Esenler su kaçağı tespiti firmamız Esenler başta olmak üzere tüm mahallerine 7/24 teknik servis hizmeti sunmaktadır.

Esenler Su Kaçağı Tespiti

Esenler Su Kaçağı Bulma

Esenler Su Kaçağı Bulma

Esenler Su kaçağı tespiti fiyatları konusunda sizlere en uygun fiyat avantajları ile kaliteli bir hizmet vermekteyiz. Firmamız Su kaçakları ve su kaçağı tespiti hizmetinde yapmış olduğu tüm servis hizmetleri garantilidir. Esenler su kaçağı tespiti firmamız su kaçaklarının tespitin de ev ve iş yerlerinize tesisat servis ekiplerinin gelmesinden. Sonra 30 dk arıza tespiti ve tamir hizmeti verebilmektedir. Bu işlemlerde evlerinizin zarar görmeden su kaçakları giderilmektedir. Uzman kadromuz su kaçağı tespit cihazları ile sizlere hızlı servis verme konusunda kararlı bir yol izlemektedir.

Esenler Kırmadan Su Kaçağı Tespiti

  • Termal kamera yöntemi ile Kırmadan su kaçağı Tespiti:

Esenler Su Kaçağı Tespiti Fiyatları Termal kamera ile Su kaçağı Bulma işleminde kullanılan. Kameralı su kaçağı bulma işlemi her yerde yapılaca bilecek bir işlem değildir. Bu yöntem genel olarak yüzeye vuran ısı miktarını görüntülemektedir.  Termal kameranın evin tabanına doğru gösterdiğimiz zaman sadece zeminde oluşan ısı miktarını göstermektedir. Termal kameralar özellikle sıcak su hatlarındaki su kaçağı tespit işlemlerinde çok faydalıdır. Hattaki su kaçağının olduğu yerde termal kamera ile bakıldığı. Zaman bir dağılma yayılma gözükür.Bu şekilde su kaçağının yeri tespit edilmiş olur. Bazı etkenler gerçekleşirse soğuk su hattındaki su kaçağını da termal kamera ile bulmak mümkündür.

  • Kamera Görüntüleme Yöntemi İle Kırmadan Su Kaçağı tespiti :

Esenler Su Kaçağı Tespiti Kamera görüntüleme yöntemi ile su kaçağı bulma işlemi sadece. Atık su boru sistemlerinde meydana gelen sızıntı yada çatlak işlemlerinde yaygın olarak uygulanmaktadır.  Bu yöntem de boru içerisinde görüntüleme yapılırken tesisat içerisinde meydana gelen. Kırık yada çatlaklar belirlenir ve bu noktalarda tamirat işlemi yapılmaktadır.

  •  Gaz izleme yöntemi ile kırmadan su kaçağı Tespiti :

Esenler Su Kaçağı Tespiti Gaz izleme yöntemi ile su kaçağı tespiti işlemi nadiren kullanılan bir yöntemdir. Su vanaları ve bataryalar tamamen kapatılır. Daha sonra tesisat sistemine gönderilen basınçlı gazın tesisat sistemine yayılarak kaçak noktasında dışarıya çıkması beklenmektedir. Zemin üzerine çıkan koku bir başka cihaz tarafından algılanır ve kaçağın yeri bulunur.

  • Boyalı su yöntemi ile kırmadan su kaçağı tespiti:

Esenler Su Kaçağı Tespiti

Esenler Su Kaçağı Tespiti

Esenler Su Kaçağı Tespiti Fiyatları Boyalı su yöntemi ile kırmadan.Su kaçağı bulma yönteminde. İse basit boyalar kullanılarak renklendirilen su tesisat sistemi içerisi gönderilir. Ve sızıntı noktasından akması yada sızıntı yaptığı yerde renklerin oluşması beklenmektedir.  Bu işlem sırasında duvarlarda ıslaklık ve nem takibi yapılır.  Bu işlem bir yada birkaç kez tekrar edilir ve kırmadan su kaçağının bulunması sağlanır.

  • Akustik dinleme yöntemi ile kırmadan su kaçağı Tespiti:

Esenler Su Kaçağı Tespiti Akustik dinleme yöntemi ile su kaçağı bulma işlemi tesisatçılar arasında en yaygın olarak kullanılan yöntemlerden biridir. Bu işlemin yaygın olarak kullanılmasının en önemli sebebi ise düşük maliyetli olması ve kesin hızlı sonuç vermesidir. Tesisat uzmanı hassas bir şekilde kaçak sesine odaklanmalıdır. Akustik dinleme yöntemi ile su kaçağı tespit etme işlemi sadece temiz su tesisat borularına basınç verilerek kaçak bulmada kullanılmaktadır.

  • Nem ölçme yöntemi ile kırmadan su kaçağı tespiti :

Esenler Su Kaçağı Tespiti Nem ölçme yöntemi ile su kaçağı bulma işleminde duvarlar da  ve zemin aralarında sızıntı nedeniyle. Nemlenmiş yada ıslanmış olan bölgenin nem seviyesi ölçülür, bu şekilde su kaçağı tespit edilir ve tamir edilir.

Esenler Su Tesisatçısı ekiplerimiz ve firmamız bünyesinde bizler ile beraber olan takım arkadaşlarımız tesisat sistemleri üzerinde eğitimlerini almış. Ve ustalarımızın yanında yetişerek yaşanılan tesisat arızalarına en uygun ve mantıklı müdahaleleri yapabilmektedir. Sizlere ve su kaçağının meydana geldiği ortama istinaden en keskin çözümleri üretebilmektedir.

Esenler Su Kaçağı Tespiti Fiyatları

Esenler Su Kaçağı Tespiti Fiyatları

Esenler Su Kaçağı Tespiti Fiyatları ekiplerimiz yine tüm dünya da ve ülkemizde meydana gelen. Covid -19 pandemisi için de gereken tüm önemleri almış bulunmaktadır. Su tesisat sistemlerinde kullanılan ekipmanlarımız ve servis araçlarımız rutin olarak dezenfekte edilmektedir. Çalışma arkadaşlarımız ise maske, eldiven siperlikler kullanarak sizlerin evlerinize yada iş yerlerinize gelerek hizmetlerini sunmaktadır.

Esenler Su Kaçağı Tespiti Fiyatları firmamız bu pandemi sürecinde suyun bizler için ne kadar önemli olduğunun bilincinde. Olarak siz değerli müşterilerimize bu alanda destek olmak için gereken tüm desteği sunmaktadır.

Esenler Su Kaçağı Bulma ekiplerimiz ve firmamız bünyesinde bizler ile beraber olan takım arkadaşlarımız tesisat sistemleri üzerinde eğitimlerini almış. Ve ustalarımızın yanında yetişerek yaşanılan tesisat arızalarına en uygun ve mantıklı müdahaleleri yapabilmektedir. Sizlere ve su kaçağının meydana geldiği ortama istinaden en keskin çözümleri üretebilmektedir.

Leave Your Reply

Your email address will not be published.

*

Call Now Button