30 Dakikada Servis: +90 533 1569 942
7/24 Nöbetçi Tesisatçı
Esenler Su Kaçağı Bulma

Esenler Su Kaçağı Bulma

Esenler Su Kaçağı Bulma  ailesi sizler İstanbul Avrupa Yakasında hizmet vermekteyiz. Esenler Su Kaçağı Tespit ekibi olarak su kaçağı sorunlarınıza yerinde tespit ve anında çözümler getirmekteyiz. Size bir telefon kadar yakınız ve bize sorununuzu ilettiğiniz aynı gün içinde servis ekibimiz adresinize gelerek hizmet verir. Servis bekleme sıkıntısı yaşamazsınız. Özellikle günümüz ailelerinde herkes çalıştığı için firmamız mesai saatleri dışında da hizmet vererek çalışan ailelere kolaylık sağlamaktadır. Müşteri memnuniyeti odaklı hizmet veriyoruz ve hizmet anlayışımızla, deneyimli personelimizle, teknoloji uyumlu hizmetlerimizle bölgemizde sektörün en iyi firmalarından biriyiz.

Bir gün banyo tavanınızdan suların damladığını görebilirsiniz. Ya da mutfak ve banyo duvarlarınızda sararmalar, nemlenmeler ve kabarmalar olduğunu görebilirsiniz. Bunlar sizde ya da üst kat komşunuzda bir su kaçağı probleminin belirtileridir. Su boruları duvar altında kaldığı için bu belirtiler ortaya çıkana kadar problem olduğunu anlayamayız. Bu belirtiler ortaya çıktığında ise ilk yapmamız gereken profesyonel bir firmadan yardım almaktır. Tabi özellikle büyük kentlerde kaliteli hizmet veren tesisat firmalarını bulmamız da zor olacaktır. Ancak tanıdıklarımız vasıtasıyla ve onların referansıyla bir firma bulabiliriz. Esenler su kaçağı Bulma hizmetleri için en çok aranan ve bilinen firmalardan biriyiz.

Esenler Su Kaçağı Bulma

Evinizde ya da iş yerinizde su kaçağı olduğunu bir firmaya haber vermeden önce kendiniz de kesinleştirebilirsiniz. Tüm muslukları kapatın ve sayaçtaki numaraları izleyin. Su kaçağı varsa numaralar değişecektir. Ya da musluklar kapalıyken ana vanayı dinleyin, su sesi geliyorsa su kaçağı var demektir. Bu arada dikkat edin su faturalarınız da yüksek gelmeye başlamıştır. Bir süredir suyunuz boşa gitmekte ve boşa giden suya para ödemektesiniz. Oysa günümüzde temiz su kaynakları giderek azalıyor ve bir damla bile su çok kıymetlidir.

Hem evinizin zarar görmemesi, hem suyun boşa akmaması hem de bütçenizin zarar görmemesi. İçin su kaçağının hemen bulunup tamir edilmesi gerekir. Su kaçakları montaj hatalarından olduğu gibi kullanım hatalarından da olabilir. Montaj hatası varsa tesisatçı bu hatayı düzeltecektir. Su kaçağını bulmak için tesisatçılar çeşitli yöntemler uygular. En eski yöntem ve hala bazı firmaların kullandığı yöntem kırarak kaçak noktasını bulmaktır. Bu yöntemde kaçak noktası bulunana kadar boruların geçtiği yerdeki duvarlar kırılır.

Esenler su kaçağı bulma işlemini firmamız cihazla yapıyor. Son teknoloji ürünü kaçak tespit cihazıyla duvar altındaki. Boruların görüntüsü çekiliyor ve görüntüler bilgisayarda incelenerek kaçak noktası tam olarak tespit ediliyor. Bu yöntemde hiçbir yer kırılıp dökülmüyor ve kaçak olan alanda tadilat işleri karşınıza çıkmıyor. Esenler su kaçağı bulma eğer akustik dinleme cihazları ile elde edilen veriler yeteli olmaz. İse o zaman daha net verilerin kesin olarak elde edileceği kameralı cihazlar devreye girmektedir. Bu cihazlar ile sadece su kaçağının yer tespit edilmekle kalmıyor. Aynı zamanda kaçağın boyutunun da ne kadarlık hasarda olduğu da tespit edilebilmektedir.

Noktasal Su Kaçağı Bulma

Son yıllarda hızla büyüyen Esenler ve çevresinde su kaçağı bulma, tıkanıklık açma gibi onlarca tesisat sorunlarının çözümü için firmalara başvuruluyor. Bildiğimiz eski yöntemlerle çalışılsa bu kadar talebi firmaların karşılaması mümkün olmazdı. Ama günümüzde pek çok firma artık teknolojik sistemlerle çalışıyor. Ve sorunlar kısa sürede tespit edilip çözüldüğü için aynı gün içinde çok sayıda sorun çözüme kavuşturuluyor. Firmamız da Esenler Kamerayla su kaçağı tespit ve tamiri hizmetlerini teknolojik sistemlerle yapıyor ve bölgemizde büyük bir ihtiyacı karşılıyor. Ancak bölgede çok sayıda tesisat firması bulunuyor ve hepsinin teknolojik sistemlerle hizmet verdiğini söyleyemeyiz.

Eğer tesisatla ilgili sorunlarınıza hızlı ve garantili, kırmadan dökmeden çözüm arıyorsanız önceden firmalar hakkında detaylı bilgi almalısınız. Firmaların hangi yöntemle hizmet verdiklerini, fiyat uygulamalarını, referanslarını öğrenmelisiniz. Bazı firmalar size cihazla çalıştıklarını söyleyebilir. Ama bu cihazlar basit ve göstermelik cihazlar olabilir ve su kaçağı tespitinde evinizin her yeri kırılıp dökülebilir. Bu cihazlar oldukça pahalıdır ve daha çok profesyonel hizmet veren firmalar kullanmaktadır. Esenler Su Kaçağı Bulma  gerçek teknolojik cihazlarla hizmet veren sektörün en güvenilir firmalarından biridir.

Kırmadan Su kaçağı Tespiti

Bizim için müşteri memnuniyeti öncelikle önemlidir ve bunu sağlamak için hızlı, garantili ve ekonomik hizmet vermekteyiz. Bize başvuru yaptığınızda Esenler  ekibimiz en kısa sürede ve size verilen randevu saatinde adresinize gelmektedir. Kaçak bölgesinde yapılan incelemeye göre ses dinleme cihazı veya kameralı robot cihaz kullanılmaktadır. Ses dinleme cihazıyla borulardaki su sesi dinlenir. Kaçak noktasındaki suyun sesi farklı gelecektir ve bu farklı sesin algılanmasıyla kaçak noktası tespit edilecektir.

Esenler ekibimiz gürültülü ortamlarda kameralı cihaz kullanır. Borular cihazla taranır ve görüntüler bilgisayarda incelenerek kaçak noktası tespit edilir. Cihazla su kaçağı tespiti noktasal olarak yapıldığı için duvar ve fayansların kırılmasına ve saatlerce uğraşmaya gerek kalmaz. Dakikalar içinde kaçak noktası bulunarak tamiri yapılır. Bu yöntemlerle su kaçağı tespiti yapılmaya başlandığından beri su kaçakları insanların korkulu rüyası olmaktan çıktı. Artık kısa sürede, evler inşaat alanına dönmeden ve çok az masrafla su kaçakları tespit ediliyor ve boruların tamiri yapılabiliyor.

Leave Your Reply

Your email address will not be published.

*

Call Now Button