30 Dakikada Servis: +90 533 1569 942
7/24 Nöbetçi Tesisatçı
Bayrampaşa Tıkanıklık Açma

Bayrampaşa Tıkanıklık Açma

Bayrampaşa Tıkanıklık Açma ailesi sizler İstanbul Avrupa Yakası ve Anadolu yakasına  hizmet vermekteyiz. Bayrampaşa Tıkanıklık Açma ekibi olarak Pimaş Tıkanıklıklarını yerinde tespit ve anında çözümler getirmekteyiz. Size bir telefon kadar yakınız ve bize sorununuzu ilettiğiniz aynı gün içinde servis ekibimiz adresinize gelerek hizmet verir. Servis bekleme sıkıntısı yaşamazsınız. Özellikle günümüz ailelerinde herkes çalıştığı için firmamız mesai saatleri dışında da hizmet vererek çalışan ailelere kolaylık sağlamaktadır. Müşteri memnuniyeti odaklı hizmet veriyoruz ve hizmet anlayışımızla, deneyimli personelimizle, teknoloji uyumlu hizmetlerimizle bölgemizde sektörün en iyi firmalarından biriyiz.

Bayrampaşa Tıkanıklık Açma

Bayrampaşa Tıkanıklık Açma  ekibi olarak sizlere son teknoloji cihazlarımız ve uzman deneyimli usta kadromuz ile hizmet vermekteyiz. Bayrampaşa tıkanıklık açma ekibi olarak Pimaş Tıkanıklık sorunlarında ise tıkanıklığın yerini bulmada görüntülü kamera robotları kullanarak tıkanıklığın sebebini buluyoruz. Ve yine basit yöntemler ile sorunu anında çözebiliyoruz.

Su kaçakları ve tıkanıklık arızaları daha önceleri siz değerli müşterilerimizin korkulu birer rüyası idi. Evlerimizde meydana gelen su kaçaklarında ilk olarak duvarlarımızda nemle meydana gelir. Bu nemlenme daha sonraları duvarlarımız tahrip olarak çürümesine ve zamanla dökülmesine kötü bir görünüm almasına sebep olur.

Bayrampaşa Tıkanıklık Açma ekibi olarak son teknolojik su kaçağı bulma ve tıkanıklık açma ekipmanlarını bünyemize katarak. Siz değerli müşterilerimizin hizmetine sunduk. Su kaçağı bulma robotlarımız su kaçağını en gürültülü ortamlarda bile dinleyerek yerini tespit etmemizi sağlamaktır. Bunun sayesinde su kaçağı bulunan alanda sadece birkaç fayansı yerinden çıkararak işlem yapabilmemize olanak sağlamaktadır.

Bayrampaşa Pimaş Tıkanıklık Giderme

Ev ve İş yerlerimiz kullandığımız Lavabolar, kalıntılardan ötürü tıkanma ihtimali en yüksek olan yerlerdir. Zamanla oluşan atık su  birikintisi oluşmasının ardından zamanla bu birikintiler lavaboyu kullanılamaz hale getirebilmektedir. Lavabo tıkanıklığı açma konusunda profesyonel bir çalışma sunuyoruz. Hayatınıza sorun oluşmadan lavabolarınız kullanmaya devam edebilirsiniz.

Bayrampaşa tıkanıklık açma hizmetimizle beraber sizler için sunduğumuz hizmetlerimizden biri de tuvalet tıkanıklığı açma oluyor. Tuvalet tıkanıklıklarını meydana getiren sebepler birbirinden farklı olabileceği. Gibi sorun nerede ve ne kaynaklı olursa olsun  en kısa sürede müdahale ediyoruz. Yavuz tesisat gider açma ustaları sayesinde verdiğimiz hizmetle tuvaletlerinizi en kısa süre içerisinde tekrar kullanmaya başlayabiliyorsunuz.

Bayrampaşa Tıkanıklık Açma profesyonel olarak sunduğumuz çözümler arasında kanalizasyon tıkanıklığı açma işlemi yer alıyor. Kırmadan ve dökmeden son teknolojiyi kullanarak profesyonel bir şekilde yaptığımız görüntülemenin ardından kanalizasyon açma işlemini doğru teknikler yardımıyla uyguluyoruz.

Bayrampaşa Tuvalet Tıkanıklığı Açma

Borular, kireçlenmeden dolayı tıkanıklık sorunu oluştura bildiğinden dolayı pimaş tıkanıklığı açma konusunda da Bayrampaşa Tıkanıklık Açma olarak sizlere hizmetlerimizi yetiştiriyoruz. Pimaşların içerisine Kameralı Robotlarımız ile yaptığımız görüntülemeyle erişebildiğimiz gibi sorunlu noktayı yerinde tespit ederek işlem uygulayarak Tıkanıklığın giderilmesin sağlamaktayız.

Ev ve iş yerlerimizde kullanılan suyu kanalizasyona taşımakta olan Pimaş borularda, tuvaletlerde, lavabolarda,  kanallarda kimi zaman tıkanıklıklar olabilmektedir. Bu tıkanıklık olduğunda ise ihmal edilmemesi ve en kısa sürede onarımının yapılması gerekmektedir. Eğer tıkanıklık ihmal edilir ise pis ve atık sular tekrardan evlerimize geri basa bilmektedir.  Bu sorunu yaşayan müşterilerimiz ise neden olduğu konusunda sorular sormaktadırlar. Tıkanıklıkların oluş yerine göre nedenleri birden farklı sebepler olabilmektedir ama genel olarak tıkanıklık nedenlerini belirlemek mümkündür.

Bayrampaşa Lavabo Tıkanıklığı Açma

Evlerimiz de kullandığımız temizlik deterjanlarının içindeki kimyasallar da borulara yapışarak tıkanmasına yol açmaktadır. Tuvaletlere atılan bez, tuvalet kağıdı, saç, sabun,  poşet gibi sert maddeler tıkanıklığa neden olmaktadır. Binaların yapımı sırasında içlerine giren kum, harç, sıva gibi inşaat artıkları da tıkanıklığa yol açmaktadır.

Tıkanıklığın yerinin tespitinde termal kameralar ve robotlar kullanmaktayız. Kameralar tıkanıklığın yerini olduğu gibi ayrıca nedeninin de tespitinde kullanılmaktadır. Tıkanıklığın yerinin noktasal olarak bilinmesi de tıkanıklığın kesin ve garantili olarak açılması için önem taşımaktadır. Bayrampaşa Tıkanıklık Açma tıkanıklığın yerini ve nedenini tespit ettikten sonra büyük tadilatlara gerek olmadan sorunu çözmektedirler.

Bayrampaşa Kırmadan Tıkanıklık Açma

Bayrampaşa’nın tüm mahallelerine aktif olarak tıkanıklık açma konusunda profesyonel bir hizmet sunuyoruz. Yavuz tesisat çalışma politikamız  gereği tüm müşterilerimizin sorununa en kısa sürede çözüm üretmek için çalışma gösteriyoruz.

Uygun fiyatlar ile  kaliteli ve garantili hizmet sunmayı benimseyen bir firma olmamızla beraber.  Bayrampaşa’daki her noktaya ve yaşanabilecek tüm tesisat arızalarına kısa sürede ulaşabiliyoruz. Yaptığımız çalışmalara güvenen bir ekip olmamızla beraber Bayrampaşa’da gerçekleştirdiğimiz tamir ve bakımlara 1 yıl boyunca garanti veriyoruz.

Bayrampaşa Tesisatçı

Bayrampaşa Tıkanıklık Açma konusunda her zaman teknolojik gelişmeleri takip ederek hizmetlerimizi aralıksız sunuyoruz. Son teknolojik ekipmanlarımız ve ustalarımız sayesinde, daha seri ve daha temiz çalışmalar gerçekleştirebiliyoruz. İhtiyaç duyduğunuz her an yanınızda olmaktan memnuniyet duyuyor olmamızla birlikte bizlere 7/24 her zaman hızlıca ulaşabilirsiniz.

 

Leave Your Reply

Your email address will not be published.

*

Call Now Button