30 Dakikada Servis: +90 533 1569 942
7/24 Nöbetçi Tesisatçı
Bayrampaşa Su tesisatı Ustası

Bayrampaşa Su tesisatı Ustası

Bayrampaşa Su tesisatı Ustası geçmişten günümüze gelen tecrübe ve profesyonellik ile hizmetlerimizi sunmaktayız. Konutlaşma ve iş merkezlerinin yoğun olduğu İstanbul da kullanılan su oranı da yüksektir. Hijyen ve temizlik için sürekli kullanılan su tesisat sistemleri zamanla istenmedik arızalar da verebilmektedir. Bu arızalar bazen gözümüz ile gördüğümüz yerlerde bazen ise tesisat içinde meydana gelebilmektedir. Tesisat içinde meydana gelen kaçak ve su sızıntıları eğer zamanında fark edilmez ise bizler yüksek maliyetli hasarlar olarak geri dönebilmektedir. Zamanla duvar içerisinde sızıntı ile çoğalan su kaçakları evlerimizin duvarlarının çürümesine ve pis kokular ev içerisinde duyulmasına neden olmaktadır.

Bayrampaşa Su tesisatı Ustası

İstanbul’da tesisat arızalarının yaşanması günlük olarak karşımıza çıkan bir gerçektir.  Eski zamanlarda her mahallede bir tesisatçı bulmak ve anlık olarak su tesisat sistemlerinde meydana gelen sorunları çözmek mümkündü. Ama günümüzde eski ustaların ve tesisat dükkanları bulmak ne yazık ki kolay olmamaktadır. Bu sebepten dolayı Su kaçağı Bulma olarak sizlere 7/24 su kaçaklarına ve evlerinizde meydana tesisat arızalarına karşı teknik desteklerimizi sunmaktayız. Günümüzde artan ekonomik sıkıntılar ve konut iş merkezlerinin çoğalması. Sebebi ile tesisat sistemlerinde kullanılan malzemelerin seçiminde ucuz ve daha ekonomik ürünler tercih edilmektedir. Bu sebepten dolayı malzemelerin basit ve yan sanayi ürünler olmasından dolayı pimaş borularının zamanla çatlaması. Ya da tesisat borularının zaman ile sızıntılar meydana getirmesi en çok karşımıza çıkan tesisat sorunları olarak göze çarpmaktadır.

Su kaçakları denilince insanların aklına gelen ilk sorun muslukların yada taharet musluklarının su kaçırmasıdır. Ama bu bilgiler tamamen yanlıştır. Bunlar dış tesisat sistemlerinde ilk bilinen noktalardır. Tehlikeli olan su kaçakları ise iç tesisat yani duvarlar içerisinden geçen tesisat borularının yadan tuvalet banyo giderlerinin. Pis suların dışarı atılmasını sağlayan iç tesisat sistemlerinde meydana gelen su kaçaklarıdır. Bu noktalar da meydana su kaçakları hem insan sağlığı hemde maddi olarak bizlere büyük risk teşkil eden su kaçaklarıdır. Bayrampaşa Su Tesisatçısı olarak bu noktalar da meydana su kaçaklarına kırmadan ve dökmeden noktasal olarak tespitler sağlayabilmekteyiz.

Su Tesisatçısı Bayrampaşa

İç tesisat sistemlerinde meydana su kaçakları su giderlerine atılan peçete yada sert cisimlerden dolayı tıkanmalar sebebi ile ortaya çıkabilmektedir. Kimi zaman ise yapılar inşa edilirken iç tesisat sistemlerinde bulunan pimaş borularının. Üzerine fazla sıva yada sert cisim konulması pimaşın zamanla eğilmesi yada delinmesi sebebi ile meydana gelebilmektedir. Yine  pimaş borularının birleşme noktalarında plastik kaynaklarının düzgün yada dikkatsizce yapılması kullanımlar sonrasında yine su kaçaklarını meydana getirebilmektedir. Bu tesisat arızlarının fark edilmesi ise bazen su faturalarında artan maddi kayıplar. Bazen ise duvarlar da meydana rutubet ve nem ile kullanıcılar tarafından tespit edilebilmektedir. Tesisat arzalarınıza kırmadan ve dökmeden Bayrampaşa Su Tesisatçısı hizmetimiz ile 30 dk da çözüme ulaştırmaktayız.

Bayrampaşa Su tesisatı Ustası yaşanan su kaçakları eski dönemler de ise. Ev sahipleri yada iş yeri sahipleri tarafından tam bir kaos olarak nitelenmektedir. Çünkü eski dönemler teknolojik aletler olmadığı için iç tesisat sistemlerinde meydana gelen su kaçaklarının tespiti duvarların kırılması ile yapılabilmektedir. Tahmin ve duvarlardaki ıslaklık üzerine kırılan ev ve işyerlerinin duvarlarında kaçak noktasına ulaşmak çok zaman alan bir iştir. Ama o dönemler de bu tesisat arızası için kullanılan en doğru sistem olarak da gözümüze çarpmaktadır. Kırılan duvarlar içerisinde noktasal olarak tespit edilen su kaçakları tamir edilmekte yada tesisat borusunun durumuna göre işlemler uygulanmaktaydı. Daha sonra kırılan duvar tekrar onarılarak sıvanıp işlem yapılmaktaydı. Su kaçağı sorunu belkide çözüme kavuşmuştu ama evlerimiz birer şantiye alanına dönmüş ve duvarlarımız kötü bir görünüm kazanmıştır.

Bayrampaşa Su Tesisatı uzmanı

İşte bu işlem ve sorunlar hem tesisatçı için zaman ve güç kaybı. Hem de ev sahipleri için birer kaos olarak nitelendirilmektedir. İki taraf için sıkıntı ve mutsuzluk olarak göze çarpmaktadır. Elde edilen tek kar tesisatçı için maddi kazanç ev sahipleri için ise kaçak sorununun tamir edilmesidir. Bayrampaşa Su Tesisatçısı olarak bu sorunların ortadan tamamen kaldırılması.  Ve su kaçaklarının tespiti ve giderilmesi noktasında yapılacak işlemlerin daha hızlı olması için teknolojik gelişmeleri takip ettik. Bu sorunlara daha hızlı çözüm bulmak için kendimizi ve ekiplerimizi gerekli eğitimleri verdik.

Bayrampaşa Su tesisatı Ustası olarak tüm modern ülkeler de kullanılan cihazları firmamız. Bünyesine kazandırarak su kaçaklarına 30 dk da noktasal tespit yapabilmekteyiz. Yazımızda belirttiğimiz gibi su kaçakları iç tesisat sistemlerinde nerede meydana gelirse gelsin 30 dk içerisinde.  Kırmadan dökmeden evlerinize zarar vermeden su kaçaklarına müdahale edebilmekteyiz.  Su kaçakları ve su tıkanıklıkları nerede meydana gelirse gelsin firmamız robotik cihazlar ile Pimaşların içerisini görüntüleyerek sorunu noktasal olarak çözebilmektedir. Akustik dinleme cihazlarımız ile Su kaçağı Bulma ekiplerimiz su kaçaklarını dış ortamlarda yada gürültülü ortamlarda dinleyerek çözüme kavuşturmaktadır.

Su kaçağı Bulma firmamız su kaçaklarını tespit ettikten sonra sizlerin talepleri ve isteği üzerine tesisat sistemlerinin durumuna göre işlemler yapmaktadır. Küçük ve durumu iyi olan su boruları öncelikle sizlere bilgi vermek suretiyle tamir edilmektedir. Ama durumu kötü tamir edilse bile iki yada üç gün sonra sizlere tekrardan sorun çıkartma. Riski olan su boruları ise yine birinci sınıf ve kaliteli ürünler ile değiştirilmektedir.

Bayrampaşa Su tesisatı Ustası olarak sizlere kalitemizden ödün vermeden su kaçakları ve tesisat arızalarına karşı hızlı hizmet sunmaktayız. Su tesisat arızaları nerede ve ne zaman meydana geleceği belli olmayan. Tesisat sistemlerinde yoğun olarak meydana gelen sıkıntı ve problemlerdir. Su kaçağı bulma ve su kaçağı tespiti de bilinen en yoğun sistemsel sorunlardır. Su kaçakları evlerde ve iş yerlerinden meydana gelmesinden sonra bizlere iki şekilde hasar verebilmektedir. Bunlar maddi ve manevi sorunlardır.

Bayrampaşa Su tesisatı Ustası

Su kaçakları Maddi Kayıplar: Bayrampaşa su tesisat ustası olarak su kaçaklarında meydana gelecek maddi kayıplardan söz etmek istiyoruz. Maddi kayıplar sizlere su kaçaklarında meydana gelebilecek. Faturalarda ki maddi kayıpları dışında, evlerinizde meydana mobilya ve duvarlarınızda ortaya çıkacak sorunlar olarak söz etmek mümkündür.

Bu kayıplar komşularınızın duvarlarında meydana gelen kabarmalar. Buna bağlı olarak sizlerin duvarlarında ortaya çıkan nem ve rutubet sonrası oluşan çürümelerde.örnek olarak verilmektedir. Yine kaçak tespiti sırasında tesisat ustası son teknolojik ekipmanlar yerine eski yöntemler ile. Su kaçaklarına müdahale eder ise evlerinizdeki hasar daha da artmaktadır. Bu sebepten dolayı su kaçakları basit tesisat arızaları olarak söz etmek yanlıştır. Su kaçakları sizlere maddi olarak ağır zararlar verebilmektedir.

Su kaçakları manevi kayıplar : Su kaçaklarında meydana gelebilecek olan manevi kayıplar ise sizlerin evlerinizde meydana gelen. Su kaçakları sonrasında ortaya çıkan yorgunluklar, üzüntüler ve zaman kayıplarıdır. Bu zaman kayıpları su kaçaklarının tespiti sırasında eğer ustalar eski yöntemleri kullanıyor ise kaçak sisteminin bulunması sırasında duvarlar kırılır. İç tesisat sisteminde bulunan su kaçağı noktasının tespiti uzun süren bir çalışma süreci almaktadır. Bu durum sizlere hem meydana gelen hasarın tespiti sırasında yaşanan gürültü hemde işlem sonrası yapılacak. Olan temizlik ve tadilat sorunları olarak geri dönmektedir. Bu durum manevi kayıplar olarak değerlendirilebilmektedir.

Bayrampaşa Su Kaçağı Bulma

Bayrampaşa Su tesisatı Ustası olarak yıllardır sektörde hizmet vermiş olduğumuzdan dolayı.  Su kaçakları ve su kaçaklarının tespiti konularında büyük bir tecrübeye sahip bulunmaktayız. Bu tecrübelerimizin bizlere öğrettiği en önemli değer ise su kaçaklarının tespiti sırasında. Ve tesisat sisteminin bakım onarımı işlemlerinde zaman ve pratikliğin önemidir.

Bayrampaşa su kaçağı bulma hizmetimizde bu tecrübeden yola çıkarak. Sizlere su kaçaklarının tespiti konusunda gelişen teknolojiden edindiğimiz öğretiler ile hizmetlerimizi sunmaktayız. Bayrampaşa Su tesisatı Ustası teknolojik yenilikleri firmamız bünyesine kazandırarak sizlere su kaçaklarının tespitin de kullanmaktayız. Bunlar Bayrampaşa akustik su kaçağı bulma cihazları ile su kaçaklarının tespitinde kırmadan dökmeden kaçak noktasını tespit edebilmekteyiz . Bayrampaşa akustik su Kaçağı bulma cihazlarımız sayesinde en gürültülü ortamlarda bile su kaçaklarını tespit edebilmekteyiz. Bayrampaşa da sizlere sunduğumuz bir diğer hizmetimiz de su kaçaklarının meydana geldiği noktaları duvarları yine kırmadan görüntüleme yapmamızı sağlayan. Termal kamera yöntemi ile su kaçağı bulma cihazlarıdır.

Bayrampaşa Su Tesisatçısı

Bayrampaşa su kaçağı bulmada sizlere gelişmiş teknolojik cihazlarımız yardımı ile kırmdan dökmeden su kaçaklarınızı giderebilmekteyiz. Su kaçaklarının tespiti sonrasında ustalarımız noktasal bir çalışma ile su kaçaklarına garantili onarım tamirat hizmeti sunmaktadır. Yaşanılan kaçak tespitlerinde pimaşın görüntüsü sizinle paylaşılmaktadır. Bunun nedeni ise pimaş eğer tamir edilecek durumda ise onarımı yapılmakta eğer pimaş kullanılamayacak. Yada durumu kötü ise sizlere pimaşın değişimi işlemi yapılmaktadır. Bayrampaşa Su tesisatı Ustası yapılan tüm işlemler sizlerin bilgisi ve onayı doğrultusunda yapılmaktadır.

Bayrampaşa Tesisat Hizmetleri

Bayrampaşa Su tesisatı Ustası olarak dilediğiniz tesisat arızası ve bakımlarında sizlere hizmetlerimizi sunmaktayız. Bayrampaşa petek temizleme hizmetimiz ile  7/24 her zaman servis hizmeti vermekteyiz. Bayrampaşa Su tesisat Ustası baştan sona analiz edip nerede hataların bulunduğunu, ısınmaya engel olan nedenleri sizlerle paylaşır ve işbaşına ondan sonra başlar. Yapılan işlemler boyunca tüm müşterilerimiz bilgilendirilmektedir.

Bayrampaşa Tıkanıklık Açma  ekibi olarak sizlere son teknoloji cihazlarımız ve uzman deneyimli usta kadromuz ile hizmet vermekteyiz. Tıkanıklık açma ekibi olarak Pimaş Tıkanıklık sorunlarında ise tıkanıklığın yerini bulmada görüntülü kamera robotları kullanarak tıkanıklığın sebebini buluyoruz. Ve yine basit yöntemler ile sorunu anında çözebiliyoruz.

Bayrampaşa Su Tesisatı Ustası 7/24 Teknik Destek

Bayrampaşa Tıkanıklık Açma ekibi olarak son teknolojik su kaçağı bulma ve tıkanıklık açma ekipmanlarını bünyemize katarak. Siz değerli müşterilerimizin hizmetine sunduk. Su kaçağı bulma robotlarımız su kaçağını en gürültülü ortamlarda bile dinleyerek yerini tespit etmemizi sağlamaktır. Bunun sayesinde su kaçağı bulunan alanda sadece birkaç fayansı yerinden çıkararak işlem yapabilmemize olanak sağlamaktadır.

Sizlerde Bayrampaşa Su tesisatı Ustası hizmetlerinden yaralanmak yada sormak istediğiniz her türlü soru görüşleriniz için bizlere ulaşabilirsiniz.

Leave Your Reply

Your email address will not be published.

*

Call Now Button