30 Dakikada Servis: +90 533 1569 942
7/24 Nöbetçi Tesisatçı
Bayrampaşa Su Tesisatçısı

Bayrampaşa Su Tesisatçısı

Bayrampaşa Su Tesisatçısı Su kaçağı Bulma geçmişten günümüze gelen tecrübe ve profesyonellik ile hizmetlerimizi sunmaktayız. Konutlaşma ve iş merkezlerinin yoğun olduğu İstanbul da kullanılan su oranı da yüksektir. Hijyen ve temizlik için sürekli kullanılan su tesisat sistemleri zamanla istenmedik arızalar da verebilmektedir. Bu arızalar bazen gözümüz ile gördüğümüz yerlerde bazen ise tesisat içinde meydana gelebilmektedir. Tesisat içinde meydana gelen kaçak ve su sızıntıları eğer zamanında fark edilmez ise bizler yüksek maliyetli hasarlar olarak geri dönebilmektedir. Zamanla duvar içerisinde sızıntı ile çoğalan su kaçakları evlerimizin duvarlarının çürümesine ve pis kokular ev içerisinde duyulmasına neden olmaktadır.

Bayrampaşa Su Tesisatçısı 

İstanbul’da tesisat arızalarının yaşanması günlük olarak karşımıza çıkan bir gerçektir.  Eski zamanlarda her mahallede bir tesisatçı bulmak ve anlık olarak su tesisat sistemlerinde meydana gelen sorunları çözmek mümkündü. Ama günümüzde eski ustaların ve tesisat dükkanları bulmak ne yazık ki kolay olmamaktadır. Bu sebepten dolayı Su kaçağı Bulma olarak sizlere 7/24 su kaçaklarına ve evlerinizde meydana tesisat arızalarına karşı teknik desteklerimizi sunmaktayız. Günümüzde artan ekonomik sıkıntılar ve konut iş merkezlerinin çoğalması. Sebebi ile tesisat sistemlerinde kullanılan malzemelerin seçiminde ucuz ve daha ekonomik ürünler tercih edilmektedir. Bu sebepten dolayı malzemelerin basit ve yan sanayi ürünler olmasından dolayı pimaş borularının zamanla çatlaması. Ya da tesisat borularının zaman ile sızıntılar meydana getirmesi en çok karşımıza çıkan tesisat sorunları olarak göze çarpmaktadır.

Su kaçakları denilince insanların aklına gelen ilk sorun muslukların yada taharet musluklarının su kaçırmasıdır. Ama bu bilgiler tamamen yanlıştır. Bunlar dış tesisat sistemlerinde ilk bilinen noktalardır. Tehlikeli olan su kaçakları ise iç tesisat yani duvarlar içerisinden geçen tesisat borularının yadan tuvalet banyo giderlerinin. Pis suların dışarı atılmasını sağlayan iç tesisat sistemlerinde meydana gelen su kaçaklarıdır. Bu noktalar da meydana su kaçakları hem insan sağlığı hemde maddi olarak bizlere büyük risk teşkil eden su kaçaklarıdır. Bayrampaşa Su Tesisatçısı olarak bu noktalar da meydana su kaçaklarına kırmadan ve dökmeden noktasal olarak tespitler sağlayabilmekteyiz.

Su Tesisatçısı Bayrampaşa

İç tesisat sistemlerinde meydana su kaçakları su giderlerine atılan peçete yada sert cisimlerden dolayı tıkanmalar sebebi ile ortaya çıkabilmektedir. Kimi zaman ise yapılar inşa edilirken iç tesisat sistemlerinde bulunan pimaş borularının. Üzerine fazla sıva yada sert cisim konulması pimaşın zamanla eğilmesi yada delinmesi sebebi ile meydana gelebilmektedir. Yine  pimaş borularının birleşme noktalarında plastik kaynaklarının düzgün yada dikkatsizce yapılması kullanımlar sonrasında yine su kaçaklarını meydana getirebilmektedir. Bu tesisat arızlarının fark edilmesi ise bazen su faturalarında artan maddi kayıplar. Bazen ise duvarlar da meydana rutubet ve nem ile kullanıcılar tarafından tespit edilebilmektedir. Tesisat arzalarınıza kırmadan ve dökmeden Bayrampaşa Su Tesisatçısı hizmetimiz ile 30 dk da çözüme ulaştırmaktayız.

Bayrampaşa Su Tesisatçısı yaşanan su kaçakları eski dönemler de ise. Ev sahipleri yada iş yeri sahipleri tarafından tam bir kaos olarak nitelenmektedir. Çünkü eski dönemler teknolojik aletler olmadığı için iç tesisat sistemlerinde meydana gelen su kaçaklarının tespiti duvarların kırılması ile yapılabilmektedir. Tahmin ve duvarlardaki ıslaklık üzerine kırılan ev ve işyerlerinin duvarlarında kaçak noktasına ulaşmak çok zaman alan bir iştir. Ama o dönemler de bu tesisat arızası için kullanılan en doğru sistem olarak da gözümüze çarpmaktadır. Kırılan duvarlar içerisinde noktasal olarak tespit edilen su kaçakları tamir edilmekte yada tesisat borusunun durumuna göre işlemler uygulanmaktaydı. Daha sonra kırılan duvar tekrar onarılarak sıvanıp işlem yapılmaktaydı. Su kaçağı sorunu belkide çözüme kavuşmuştu ama evlerimiz birer şantiye alanına dönmüş ve duvarlarımız kötü bir görünüm kazanmıştır.

Bayrampaşa Tesisatçı

İşte bu işlem ve sorunlar hem tesisatçı için zaman ve güç kaybı. Hem de ev sahipleri için birer kaos olarak nitelendirilmektedir. İki taraf için sıkıntı ve mutsuzluk olarak göze çarpmaktadır. Elde edilen tek kar tesisatçı için maddi kazanç ev sahipleri için ise kaçak sorununun tamir edilmesidir. Bayrampaşa Su Tesisatçısı olarak bu sorunların ortadan tamamen kaldırılması.  Ve su kaçaklarının tespiti ve giderilmesi noktasında yapılacak işlemlerin daha hızlı olması için teknolojik gelişmeleri takip ettik. Bu sorunlara daha hızlı çözüm bulmak için kendimizi ve ekiplerimizi gerekli eğitimleri verdik.

Bayrampaşa Su Tesisatçısı  olarak tüm modern ülkeler de kullanılan cihazları firmamız. Bünyesine kazandırarak su kaçaklarına 30 dk da noktasal tespit yapabilmekteyiz. Yazımızda belirttiğimiz gibi su kaçakları iç tesisat sistemlerinde nerede meydana gelirse gelsin 30 dk içerisinde.  Kırmadan dökmeden evlerinize zarar vermeden su kaçaklarına müdahale edebilmekteyiz.  Su kaçakları ve su tıkanıklıkları nerede meydana gelirse gelsin firmamız robotik cihazlar ile Pimaşların içerisini görüntüleyerek sorunu noktasal olarak çözebilmektedir. Akustik dinleme cihazlarımız ile Su kaçağı Bulma ekiplerimiz su kaçaklarını dış ortamlarda yada gürültülü ortamlarda dinleyerek çözüme kavuşturmaktadır.

Su kaçağı Bulma firmamız su kaçaklarını tespit ettikten sonra sizlerin talepleri ve isteği üzerine tesisat sistemlerinin durumuna göre işlemler yapmaktadır. Küçük ve durumu iyi olan su boruları öncelikle sizlere bilgi vermek suretiyle tamir edilmektedir. Ama durumu kötü tamir edilse bile iki yada üç gün sonra sizlere tekrardan sorun çıkartma. Riski olan su boruları ise yine birinci sınıf ve kaliteli ürünler ile değiştirilmektedir.

Bayrampaşa Cevatpaşa Mahallesi Su Tesisatçısı

Bayrampaşa Su Tesisatçısı firmamız sizlere ücretsiz keşif imkanı da sunmaktadır. Eğer İstanbul’da bir ev kiralamak yada almak istiyorsanız evlerinizin tesisat sistemleri hakkında analiz yaptırmak istiyorsanız. Bu noktada sizlere hizmetlerimizi sunmaktayız. Ekiplerimiz evlerinizde yine robotik cihazlar ile tesisat sistemlerini analiz ederek durumları hakkında sizlere bilgi vermektedir. Yine evleriniz de bulunan kalorifer peteklerini inceleyerek sizleri evlerinizi tutmadan önce evlerin iç sağlığı hakkında bilgileri sunabilmektedir.

Bayrampaşa Su Tesisatçısı olarak sizlere İstanbul Avrupa ve Anadolu yakasında da hizmetlerimizi profesyonel gezici ekiplerimiz ile sunmaktayız. Firmamız sizlere hafta içi ve hafta sonu dahil olmak üzere 7/24 tesisat servis hizmeti vermektedir. Su kaçağı Bulma Yavuz tesisat olarak İstanbul’un durumu ve İstanbul’da yaşayan ailelerin durumlarını en iyi bilen kurum olarak. Çalışan ailelerinde gün içerisindeki yoğunluklarını bildiğimiz için nöbetçi tesisatçı hizmetimiz ile sizlere her an ve dakika hizmetlerimiz sunabilmekteyiz.

Bayrampaşa Altıntepsi Mahallesi Su Tesisatçısı

Bayrampaşa Su Tesisatçısı ekiplerimiz ve firmamız bünyesinde bizler ile beraber olan takım arkadaşlarımız tesisat sistemleri üzerinde eğitimlerini almış. Ve ustalarımızın yanında yetişerek yaşanılan tesisat arızalarına en uygun ve mantıklı müdahaleleri yapabilmektedir. Sizlere ve su kaçağının meydana geldiği ortama istinaden en keskin çözümleri üretebilmektedir.

Bayrampaşa Su Tesisatçısı  ekiplerimiz yine tüm dünya da ve ülkemizde meydana gelen. Covid -19 pandemisi için de gereken tüm önemleri almış bulunmaktadır. Su tesisat sistemlerinde kullanılan ekipmanlarımız ve servis araçlarımız rutin olarak dezenfekte edilmektedir. Çalışma arkadaşlarımız ise maske, eldiven siperlikler kullanarak sizlerin evlerinize yada iş yerlerinize gelerek hizmetlerini sunmaktadır.

Bayrampaşa Su Tesisatçısı  firmamız bu pandemi sürecinde suyun bizler için ne kadar önemli olduğunun bilincinde. Olarak siz değerli müşterilerimize bu alanda destek olmak için gereken tüm desteği sunmaktadır.

Sizler de İstanbul da tesisat sistemleriniz de meydana gelen su kaçakları ya da tesisat arızalarınıza karşı hızlı ve dinamik çözümler istiyorsanız Su kaçağı Bulma olarak bizlere 7/24 web adresimizden yada iletişim numaralarımızdan hemen ulaşabilirsiniz

Bayrampaşa İsmetpaşa Mahallesi Su Tesisatçısı

Kışın gelmesi, soğukların başlaması ile peteklerde sıkıntılar baş göstermektedir. Bayrampaşa Su Tesisatçısı Petek temizleme hizmeti olarak tam ısı almanız için peteklerde tüm yıkama ve temizlik işlerini yerine getiriyoruz. Petek temizleme olarak peteklerde alt kısımlarda biriken tortular, paslar ve kirler özel robot sayesinde hızlı bir şekilde temizlenir.  Ve ilk günkü halini alır. Peteklerde en sık yaşanan sorunların başında gelen üst kısımların ısınıp. Alt kısımların ısınmama sorunu bu şekilde son bulur ve bir daha yaşanmaz.

Bayrampaşa Su Tesisatçısı Petek temizleme için 7/24 her zaman servis hizmeti vermekteyiz. Yavuz tesisat baştan sona analiz edip nerede hataların bulunduğunu, ısınmaya engel olan nedenleri sizlerle paylaşır ve işbaşına ondan sonra başlar. Yapılan işlemler boyunca tüm müşterilerimiz bilgilendirilmektedir.

Yapacağımız uygulamalarda herhangi bir kırma dökme yaşanmamaktadır. Ve ayrıca işlemlerde profesyonel uzman personeller görev almaktadır. %100 sonuç aldığımız bu petek temizleme işlemlerinde problemler tamamen ortadan kalkmakta.  Ve sorunsuz olarak çalışmaya devam etmektedir.  Yeni tesisat sistemleri yada uzun süredir kullandığınız petek sistemleri olmak üzere Yavuz tesisat ekiplerimiz tarafından garantili hizmet yapılmaktadır.

Bayrampaşa Kartaltepe Su Tesisatçısı

Bayrampaşa Su Tesisatçısı  talep edeceğiniz petek temizleme işlerinde size uzun süreli bekleme yada randevu sistemi bulunmamaktadır. Genelde bizleri aramızdan  hemen sonra ekiplerimiz aynı gün içerisinde yönlendirilir ve hızlı şekilde temizleme ve yıkama işlemi gerçekleştirilmektedir.

Kaloriferli ısınma sistemi; kömür, doğal gaz, fuel oil gibi enerji kaynakları kullanılarak ısıtılan suyun; sisteme pompalanıp kalorifer tesisatı sistemi ve borular aracılığıyla odalardaki peteklere ulaştırılarak ortam sıcaklığının artırılması prensibine dayanan bir ısınma yöntemidir. Özellikle dağlık yüksek kesimlerde kış aylarının çok soğuk geçtiği ülkemizde konut ve iş yeri ısıtması için kalorifer sistemleri tercih edilmektedir. Kalorifer tesisatının yüksek verimle ve problemsiz bir şekilde çalışabilmesi için belli dönemlerde radyatör temizliği yapılması gerekmektedir.

Bayrampaşa Kocatepe Mahallesi Su Tesisatçısı

Kalorifer sistemine pompalanan suda bulunan yakıt artıkları, su taşları, pas, küf, yosun gibi yabancı maddeler ve kireç tortusu; zamanla radyatör içlerinde ve kalorifer tesisatı parçalarında birikme yapmaktadır. Bu birikim sonucu kalorifer sistemi verimli çalışmamakta ve ısınma problemleri yaşanmaktadır.

Petek tıkanıklığının belirtileri olan peteklerin bir bölümünün ısınmaması, peteklere sıcak suyun hiç gelmemesi. Kombinin kirlenmeden dolayı devamlı arıza vermesi. Kombi filtresinin çok sık tıkanması durumlarında radyatör temizliği yaptırılması gerekmektedir. Ayrıca 2 yıl boyunca kalorifer tesisatı ve kombi için hiçbir temizlik işlemi yaptırılmamışsa. Herhangi bir belirti görülmese bile, verimli yakıt kullanımı ve tasarruf açısından. Bayrampaşa Su Tesisatçısı Petek temizleme yaptırılması tavsiye edilmektedir.

Radyatör temizliği hizmetimiz tazyikli su ile temizleme, kimyasal çözeltiler içeren su ile temizleme ve makine sisteminden yararlanılarak. Yapılan kimyasal temizleme olmak üzere üç farklı şekilde gerçekleştirilir. Tazyikli su ile petek temizleme yönteminde sistemdeki tüm petekler sökülür. Görünür kirler temizlendikten sonra tazyikli su ile yıkanarak tıkanıklığa yol açan tüm unsurların temizlenmesi sağlanır. Kimyasal çözeltiler içeren su ile temizleme yöntemi; tıkanıklık oranı tazyikle temizlenemeyecek kadar çok olan radyatörlerin sökülerek tesisat materyaline zarar vermeyen asidik özellikteki kimyasal çözeltilerle yıkanması işlemidir.

Bayrampaşa Muratpaşa Mahallesi Su Tesisatçısı

Makine sisteminden yararlanarak kimyasal temizleme yöntemi ise; ne tazyikli suyun ne de tek başına kimyasal çözeltinin tıkanıklığı gidermesinin. Mümkün olmadığı durumlarda kimyasal maddeyi tüm sistem içerisine basınçla püskürten cihazlar yardımıyla yapılan temizliktir. Bu uygulama, tüm sistemdeki tıkanıklık unsurlarını uzaklaştırmaya yarayan en etkili temizlik yöntemidir. Temizlik sonrası sistem içerisine atılan kimyasal ilaçlar, kalorifer tesisatının tamamına ulaşarak. Sistemi koruyucu bir rol üstlenir ve temizliğin uzun süre etkili olmasını sağlar.

Bayrampaşa Su Tesisatçısı Petek temizleme uzman tesisatçılar tarafından ihtiyaca yönelik doğru metotlar kullanılarak yapıldığında. Kombi verimini yükseltir ve kombinin daha rahat çalışmasını sağlar. Peteklerde ve sistemde meydana gelen tıkanıkları önler, sistemde devir daim yapan suyun pisliklerden ve kireçten arınmasını sağlayarak. Daha randımanlı ısınma sağlamasına olanak tanır. Petek temizleme tesisat sistemlerindeki pislenmelerden kaynaklanan kombi arızalanmalarını önler. Ve bakım masraflarını azaltır. %30’a varan yakıt verimi ve faturalarda %5 tasarruf sağlar. Verimsizlikten kaynaklanan aşırı yakıt tüketimi nedeniyle çevre kirliliğini önler.

Bayrampaşa Su Tesisatçısı petek temizleme hizmeti konusunda deneyimli, uzman personeli ve son teknoloji cihazları ile  Avrupa standartlarında 7/24 hizmet vermektedir.

Bayrampaşa Ortatepe Mahallesi Su Tesisatçısı

Bayrampaşa Su Tesisatçısı  ailesi sizler İstanbul Avrupa Yakası ve Anadolu yakasına  hizmet vermekteyiz. Tıkanıklık Açma ekibi olarak Pimaş Tıkanıklıklarını yerinde tespit ve anında çözümler getirmekteyiz. Size bir telefon kadar yakınız ve bize sorununuzu ilettiğiniz aynı gün içinde servis ekibimiz adresinize gelerek hizmet verir. Servis bekleme sıkıntısı yaşamazsınız. Özellikle günümüz ailelerinde herkes çalıştığı için Bayrampaşa Su Tesisatçısı mesai saatleri dışında da hizmet vererek çalışan ailelere kolaylık sağlamaktadır. Müşteri memnuniyeti odaklı hizmet veriyoruz ve hizmet anlayışımızla, deneyimli personelimizle, teknoloji uyumlu hizmetlerimizle bölgemizde sektörün en iyi firmalarından biriyiz.

Bayrampaşa Su Tesisatçısı tıkanıklık Açma ekibi olarak sizlere son teknoloji cihazlarımız ve uzman deneyimli usta kadromuz ile hizmet vermekteyiz. Bayrampaşa tıkanıklık açma ekibi olarak Pimaş Tıkanıklık sorunlarında ise tıkanıklığın yerini bulmada görüntülü kamera robotları kullanarak tıkanıklığın sebebini buluyoruz. Ve yine basit yöntemler ile sorunu anında çözebiliyoruz.

Su kaçakları ve tıkanıklık arızaları daha önceleri siz değerli müşterilerimizin korkulu birer rüyası idi. Evlerimizde meydana gelen su kaçaklarında ilk olarak duvarlarımızda nemle meydana gelir. Bu nemlenme daha sonraları duvarlarımız tahrip olarak çürümesine ve zamanla dökülmesine kötü bir görünüm almasına sebep olur.

Bayrampaşa Su Tesisatçısı Tıkanıklık Açma ekibi olarak son teknolojik su kaçağı bulma ve tıkanıklık açma ekipmanlarını bünyemize katarak. Siz değerli müşterilerimizin hizmetine sunduk. Su kaçağı bulma robotlarımız su kaçağını en gürültülü ortamlarda bile dinleyerek yerini tespit etmemizi sağlamaktır. Bunun sayesinde su kaçağı bulunan alanda sadece birkaç fayansı yerinden çıkararak işlem yapabilmemize olanak sağlamaktadır.

Bayrampaşa Terazidere Mahallesi Su Tesisatçısı

Ev ve İş yerlerimiz kullandığımız Lavabolar, kalıntılardan ötürü tıkanma ihtimali en yüksek olan yerlerdir. Zamanla oluşan atık su  birikintisi oluşmasının ardından zamanla bu birikintiler lavaboyu kullanılamaz hale getirebilmektedir. Lavabo tıkanıklığı açma konusunda profesyonel bir çalışma sunuyoruz. Hayatınıza sorun oluşmadan lavabolarınız kullanmaya devam edebilirsiniz.

Bayrampaşa Su Tesisatçısı tıkanıklık açma hizmetimizle beraber sizler için sunduğumuz hizmetlerimizden biri de tuvalet tıkanıklığı açma oluyor. Tuvalet tıkanıklıklarını meydana getiren sebepler birbirinden farklı olabileceği. Gibi sorun nerede ve ne kaynaklı olursa olsun  en kısa sürede müdahale ediyoruz. Bayrampaşa Su Tesisatçısı gider açma ustaları sayesinde verdiğimiz hizmetle tuvaletlerinizi en kısa süre içerisinde tekrar kullanmaya başlayabiliyorsunuz.

Bayrampaşa Su Tesisatçısı tıkanıklık Açma profesyonel olarak sunduğumuz çözümler arasında kanalizasyon tıkanıklığı açma işlemi yer alıyor. Kırmadan ve dökmeden son teknolojiyi kullanarak profesyonel bir şekilde yaptığımız görüntülemenin ardından kanalizasyon açma işlemini doğru teknikler yardımıyla uyguluyoruz.

Bayrampaşa Vatan Mahallesi Su Tesisatçısı

Borular, kireçlenmeden dolayı tıkanıklık sorunu oluştura bildiğinden dolayı pimaş tıkanıklığı açma konusunda da. Bayrampaşa Su Tesisatçısı tıkanıklık Açma olarak sizlere hizmetlerimizi yetiştiriyoruz. Pimaşların içerisine Kameralı Robotlarımız ile yaptığımız görüntülemeyle erişebildiğimiz gibi sorunlu noktayı yerinde tespit ederek işlem uygulayarak Tıkanıklığın giderilmesin sağlamaktayız.

Ev ve iş yerlerimizde kullanılan suyu kanalizasyona taşımakta olan Pimaş borularda, tuvaletlerde, lavabolarda,  kanallarda kimi zaman tıkanıklıklar olabilmektedir. Bu tıkanıklık olduğunda ise ihmal edilmemesi ve en kısa sürede onarımının yapılması gerekmektedir. Eğer tıkanıklık ihmal edilir ise pis ve atık sular tekrardan evlerimize geri basa bilmektedir.  Bu sorunu yaşayan müşterilerimiz ise neden olduğu konusunda sorular sormaktadırlar. Tıkanıklıkların oluş yerine göre nedenleri birden farklı sebepler olabilmektedir ama genel olarak tıkanıklık nedenlerini belirlemek mümkündür.

Bayrampaşa Yıldırım Mahallesi Su Tesisatçısı

Evlerimiz de kullandığımız temizlik deterjanlarının içindeki kimyasallar da borulara yapışarak tıkanmasına yol açmaktadır. Tuvaletlere atılan bez, tuvalet kağıdı, saç, sabun,  poşet gibi sert maddeler tıkanıklığa neden olmaktadır. Binaların yapımı sırasında içlerine giren kum, harç, sıva gibi inşaat artıkları da tıkanıklığa yol açmaktadır.

Tıkanıklığın yerinin tespitinde termal kameralar ve robotlar kullanmaktayız. Kameralar tıkanıklığın yerini olduğu gibi ayrıca nedeninin de tespitinde kullanılmaktadır. Tıkanıklığın yerinin noktasal olarak bilinmesi de tıkanıklığın kesin ve garantili olarak açılması için önem taşımaktadır. Bayrampaşa Su Tesisatçısı tıkanıklık Açma hizmeti ile tıkanıklığın yerini ve nedenini tespit ettikten sonra büyük tadilatlara gerek olmadan sorunu çözmektedirler.

Bayrampaşa Yenidoğan Mahallesi Su Tesisatçısı

İstanbul’un tüm mahallelerine aktif olarak tıkanıklık açma konusunda profesyonel bir hizmet sunuyoruz. Bayrampaşa Su Tesisatçısı çalışma politikamız  gereği tüm müşterilerimizin sorununa en kısa sürede çözüm üretmek için çalışma gösteriyoruz.

Uygun fiyatlar ile  kaliteli ve garantili hizmet sunmayı benimseyen bir firma olmamızla beraber.  Bayrampaşa’daki her noktaya ve yaşanabilecek tüm tesisat arızalarına kısa sürede ulaşabiliyoruz. Yaptığımız çalışmalara güvenen bir ekip olmamızla beraber Bayrampaşa’da gerçekleştirdiğimiz tamir ve bakımlara 1 yıl boyunca garanti veriyoruz.

Bayrampaşa Su Tesisatçısı tıkanıklık Açma konusunda her zaman teknolojik gelişmeleri takip ederek hizmetlerimizi aralıksız sunuyoruz. Son teknolojik ekipmanlarımız ve ustalarımız sayesinde, daha seri ve daha temiz çalışmalar gerçekleştirebiliyoruz. İhtiyaç duyduğunuz her an yanınızda olmaktan memnuniyet duyuyor olmamızla birlikte bizlere 7/24 her zaman hızlıca ulaşabilirsiniz

 

Leave Your Reply

Your email address will not be published.

*

Call Now Button