30 Dakikada Servis: +90 533 1569 942
7/24 Nöbetçi Tesisatçı
Bayrampaşa Su tesisat Ustası

Bayrampaşa Su tesisat Ustası

Bayrampaşa Su tesisat Ustası olarak sizlere kalitemizden ödün vermeden su kaçakları ve tesisat arızalarına karşı hızlı hizmet sunmaktayız. Su tesisat arızaları nerede ve ne zaman meydana geleceği belli olmayan. Tesisat sistemlerinde yoğun olarak meydana gelen sıkıntı ve problemlerdir. Su kaçağı bulma ve su kaçağı tespiti de bilinen en yoğun sistemsel sorunlardır. Su kaçakları evlerde ve iş yerlerinden meydana gelmesinden sonra bizlere iki şekilde hasar verebilmektedir. Bunlar maddi ve manevi sorunlardır.

Bayrampaşa Su tesisat Ustası

Su kaçakları Maddi Kayıplar: Bayrampaşa su tesisat ustası olarak su kaçaklarında meydana gelecek maddi kayıplardan söz etmek istiyoruz. Maddi kayıplar sizlere su kaçaklarında meydana gelebilecek. Faturalarda ki maddi kayıpları dışında, evlerinizde meydana mobilya ve duvarlarınızda ortaya çıkacak sorunlar olarak söz etmek mümkündür.

Bu kayıplar komşularınızın duvarlarında meydana gelen kabarmalar. Buna bağlı olarak sizlerin duvarlarında ortaya çıkan nem ve rutubet sonrası oluşan çürümelerde.örnek olarak verilmektedir. Yine kaçak tespiti sırasında tesisat ustası son teknolojik ekipmanlar yerine eski yöntemler ile. Su kaçaklarına müdahale eder ise evlerinizdeki hasar daha da artmaktadır. Bu sebepten dolayı su kaçakları basit tesisat arızaları olarak söz etmek yanlıştır. Su kaçakları sizlere maddi olarak ağır zararlar verebilmektedir.

Su kaçakları manevi kayıplar : Su kaçaklarında meydana gelebilecek olan manevi kayıplar ise sizlerin evlerinizde meydana gelen. Su kaçakları sonrasında ortaya çıkan yorgunluklar, üzüntüler ve zaman kayıplarıdır. Bu zaman kayıpları su kaçaklarının tespiti sırasında eğer ustalar eski yöntemleri kullanıyor ise kaçak sisteminin bulunması sırasında duvarlar kırılır. İç tesisat sisteminde bulunan su kaçağı noktasının tespiti uzun süren bir çalışma süreci almaktadır. Bu durum sizlere hem meydana gelen hasarın tespiti sırasında yaşanan gürültü hemde işlem sonrası yapılacak. Olan temizlik ve tadilat sorunları olarak geri dönmektedir. Bu durum manevi kayıplar olarak değerlendirilebilmektedir.

Bayrampaşa Su Kaçağı Bulma

Bayrampaşa su tesisat ustası olarak yıllardır sektörde hizmet vermiş olduğumuzdan dolayı.  Su kaçakları ve su kaçaklarının tespiti konularında büyük bir tecrübeye sahip bulunmaktayız. Bu tecrübelerimizin bizlere öğrettiği en önemli değer ise su kaçaklarının tespiti sırasında. Ve tesisat sisteminin bakım onarımı işlemlerinde zaman ve pratikliğin önemidir.

Bayrampaşa su kaçağı bulma hizmetimizde bu tecrübeden yola çıkarak. Sizlere su kaçaklarının tespiti konusunda gelişen teknolojiden edindiğimiz öğretiler ile hizmetlerimizi sunmaktayız.  Bayrampaşa Su tesisat Ustası teknolojik yenilikleri firmamız bünyesine kazandırarak sizlere su kaçaklarının tespitin de kullanmaktayız. Bunlar Bayrampaşa akustik su kaçağı bulma cihazları ile su kaçaklarının tespitinde kırmadan dökmeden kaçak noktasını tespit edebilmekteyiz . Bayrampaşa akustik su Kaçağı bulma cihazlarımız sayesinde en gürültülü ortamlarda bile su kaçaklarını tespit edebilmekteyiz. Bayrampaşa da sizlere sunduğumuz bir diğer hizmetimiz de su kaçaklarının meydana geldiği noktaları duvarları yine kırmadan görüntüleme yapmamızı sağlayan. Termal kamera yöntemi ile su kaçağı bulma cihazlarıdır.

Bayrampaşa Su Tesisatçısı

Bayrampaşa su kaçağı bulmada sizlere gelişmiş teknolojik cihazlarımız yardımı ile kırmdan dökmeden su kaçaklarınızı giderebilmekteyiz. Su kaçaklarının tespiti sonrasında ustalarımız noktasal bir çalışma ile su kaçaklarına garantili onarım tamirat hizmeti sunmaktadır. Yaşanılan kaçak tespitlerinde pimaşın görüntüsü sizinle paylaşılmaktadır. Bunun nedeni ise pimaş eğer tamir edilecek durumda ise onarımı yapılmakta eğer pimaş kullanılamayacak. Yada durumu kötü ise sizlere pimaşın değişimi işlemi yapılmaktadır. Bayrampaşa Su tesisat Ustası yapılan tüm işlemler sizlerin bilgisi ve onayı doğrultusunda yapılmaktadır.

Bayrampaşa Tesisat Hizmetleri

Bayrampaşa su tesisat ustası olarak dilediğiniz tesisat arızası ve bakımlarında sizlere hizmetlerimizi sunmaktayız. Bayrampaşa petek temizleme hizmetimiz ile  7/24 her zaman servis hizmeti vermekteyiz. Bayrampaşa Su tesisat Ustası baştan sona analiz edip nerede hataların bulunduğunu, ısınmaya engel olan nedenleri sizlerle paylaşır ve işbaşına ondan sonra başlar. Yapılan işlemler boyunca tüm müşterilerimiz bilgilendirilmektedir.

Bayrampaşa Tıkanıklık Açma  ekibi olarak sizlere son teknoloji cihazlarımız ve uzman deneyimli usta kadromuz ile hizmet vermekteyiz. Tıkanıklık açma ekibi olarak Pimaş Tıkanıklık sorunlarında ise tıkanıklığın yerini bulmada görüntülü kamera robotları kullanarak tıkanıklığın sebebini buluyoruz. Ve yine basit yöntemler ile sorunu anında çözebiliyoruz.

Bayrampaşa Su tesisat Ustası 7/24 Teknik Destek

Bayrampaşa Tıkanıklık Açma ekibi olarak son teknolojik su kaçağı bulma ve tıkanıklık açma ekipmanlarını bünyemize katarak. Siz değerli müşterilerimizin hizmetine sunduk. Su kaçağı bulma robotlarımız su kaçağını en gürültülü ortamlarda bile dinleyerek yerini tespit etmemizi sağlamaktır. Bunun sayesinde su kaçağı bulunan alanda sadece birkaç fayansı yerinden çıkararak işlem yapabilmemize olanak sağlamaktadır.

Sizlerde Bayrampaşa Su tesisatı uzmanı hizmetlerinden yaralanmak yada sormak istediğiniz her türlü soru görüşleriniz için bizlere ulaşabilirsiniz.

Leave Your Reply

Your email address will not be published.

*

Call Now Button