30 Dakikada Servis: +90 533 1569 942
7/24 Nöbetçi Tesisatçı
Bayrampaşa su kaçağı tespiti

Bayrampaşa Su Kaçağı Tespiti

Bayrampaşa Su Kaçağı Tespiti hizmetinde su kaçaklarına akustik dinleme cihazları. Yada kameralı su kaçağı bulma cihazları yardımı ile noktasal tespit yaparak su kaçaklarına kesin çözümler sunmaktadır. Sizlerde ev iş yerlerinizde oluşabilecek su kaçaklarına karşı noktasal tespit istiyorsanız. Hemen Bayrampaşa Kırmadan Su Kaçağı Bulma olarak hemen bizlere ulaşabilirsiniz. Firmamız en zor şartlarda bile su kaçaklarına kesin ve noktasal sonuçları siz değerli müşterilerimize sunmaktayız.

Bayrampaşa Su Kaçağı Tespiti

Bu sorunlar ile karşı karşıya kalmak istemiyorsanız Bayrampaşa Noktasal Su Kaçağı Tespiti firmamız sizlerin hizmetinizdedir. Ekiplerimiz sizlerden gelen ihbar üzerine evlerinize gelerek. Kameralı Su kaçağı bulma cihazları yardımı ile su kaçaklarının meydana geldiği noktaları duvarlar üzerinden kırmadan tespit edebilmektedir. Daha sonra su kaçaklarının meydana geldiği alanlar tespit edilerek noktasal olarak fayanslar çıkarılarak kaçak noktasına ulaşmaktayız. Su tesisat borularına gönderdiğimiz basınç ile kaçak noktasının büyüklüğü ve su sızıntısının genişliğini belirlemek suretiyle su kaçaklarına noktasal tespit yapmaktayız.

Bayrampaşa Su Kaçağı Tespiti su kaçaklarının sızıntı seviyesi ne olursa olsun evlerinizde meydana getirecekleri. Hasar her zaman çok büyük olacaktır. Zamanında tespit edilemeyen su kaçakları duvarlarınızın çürümesine, rutubet nem oluşmasına ve yüksek faturaların gelmesine sebep olmaktadır. Su kaçakları sizlerin evlerine zarar vermesinin yanı sıra komşularınızda evlerine çok büyük sorunlar oluşturabilmektedir. Su kaçaklarının tespiti sırasında  çağıracağınız tesisatçı ise eğer eski yöntemleri kullanıyor ve su kaçağı tespiti cihazlarına sahip değil. İse evlerinizde istemediğiniz kırılmaların meydana gelmesi kaçınılmazdır. Birçok müşterilerimizden duyduğumuz ve yazılarımızda paylaştığımız en önemli sorun. İse su kaçaklarının tespiti sırasında birden fazla duvarın kırıldığı ama su kaçak noktasının tespit edilemediği olmuştur.

Bayrampaşa Kameralı Su Kaçağı Tespiti

Bayrampaşa Su Kaçağı Tespiti tesisat hizmetimiz ile su kaçakları nerede meydana gelirse gelsin. Noktasal olarak su kaçaklarına tespit hizmeti sunmaktayız. Su kaçaklarının tespitleri sırasında meydana gelen sıkıntılar ve sorunlar tüm herkes tarafından bilinmektedir. Kimi zaman küçük bir sızıntının tespiti sırasında evlerimizde birden fazla noktanın kırılarak su kaçaklarına müdahale edilmek istenmesine şahit olmuşsunuzdur. Ama tüm kırılan duvarlar yada yapılan çalışmalar sonrasında kaçak noktası belirlenememiştir.

Kırmadan su kaçağı hizmetimizi talep etmeden önce firmamızın bundan önce yapmış olduğumuz işlerin videolarını ve müşterilerimizin yorumlarını inceleyerek hizmetimizi seçebilirsiniz.

Bayrampaşa Cihazla Su Kaçağı Tespiti

Su kaçakları kimi zaman sıcak su tesisatlarında kimi zamanda soğuk su tesisatlarında meydana gelmektedir. Sıcak su tesisatlarında düşük döşeme noktalarında kaçak belirlemek bazen zor olabilmektedir. Bu tip durumlarda termal kamera sistemleri ile belirlemek zor olmaktadır. Bu tespit ise profesyonellik gerektiren bir işlemdir. Bayrampaşa Noktasal Su Kaçağı Tespiti ekiplerimiz bu durumlar da ise akustik dinleme cihazlarını kullanarak kaçak noktasını belirleyerek işlemi tamamlamaktadır.

Su kaçağının bulunması için tamamen kırılan evlerde bile tespit edilemediğini görmekteyiz. Bu işlemler eğer amatör tesisatçılar ile çalışır iseniz başınıza gelecek en büyük sorunlar olarak sizleri beklemektedir. Bu tarz problemlerde bile Bayrampaşa Kırmadan Su Kaçağı Bulma ekiplerimiz. Su kaçaklarına 30 dk da çözümler üreterek sizlere kesin sonuçlar sunmaktadır.

Bayrampaşa Su Kaçağı Tespiti Nasıl Yapılır ?

Bayrampaşa Su Kaçağı Tespiti hizmetimiz ile sizlere yaşanabilecek. Her türlü su kaçakları ve tesisat arızalarına karşı 7/24 teknik servis hizmetimizi tüm İstanbul ve Bayrampaşa da sunmaktayız.

Bayrampaşa Kırmadan Su Kaçağı Bulma hizmetimiz ise siz değerli müşterilerimize tesisat sistemlerinde meydana gelen su kaçaklarını canlı olarak gösterebilmekteyiz. Bu sistem ile su kaçaklarının meydana geldiği noktayı sizlere hiç bir yeri kırmadan dökmeden. Anlık olarak gösteren deneyimli personelimiz noktasal olarak kaçak sorununu ortadan kaldırabilmektedir. Bu işlem toplam sadece 30 dk sürmektedir.

Bayrampaşa Su Kaçağı Tespiti Fiyatları

Bayrampaşa Su Kaçağı bulma geçmişten günümüze gelen tecrübe ve profesyonellik ile hizmetlerimizi sunmaktayız. Bayrampaşa yıllardır İstanbul ilimizde nüfus yoğunluğunun en yüksek olduğu ilçedir. Konutlaşma ve iş merkezlerinin yoğun olduğu Bayrampaşa da kullanılan su oranı da yüksektir. Hijyen ve temizlik için sürekli kullanılan su tesisat sistemleri zamanla istenmedik arızalar da verebilmektedir. Bu arızalar bazen gözümüz ile gördüğümüz yerlerde bazen ise tesisat içinde meydana gelebilmektedir. Tesisat içinde meydana gelen kaçak ve su sızıntıları eğer zamanında fark edilmez ise bizler yüksek maliyetli hasarlar olarak geri dönebilmektedir. Zamanla duvar içerisinde sızıntı ile çoğalan su kaçakları evlerimizin duvarlarının çürümesine ve pis kokular ev içerisinde duyulmasına neden olmaktadır.

Bayrampaşa Noktasal Su Kaçağı Tespiti

Gelişen ve büyüyen İstanbul Bayrampaşa ilçesinde bu gibi tesisat arızalarının yaşanması günlük olarak karşımıza çıkan bir gerçektir.  Eski zamanlarda her mahallede bir tesisatçı bulmak ve anlık olarak su tesisat sistemlerinde meydana gelen sorunları çözmek mümkündü. Ama günümüzde eski ustaların ve tesisat dükkanları bulmak ne yazık ki kolay olmamaktadır. Bu sebepten dolayı Bayrampaşa Su Kaçağı bulma olarak sizlere 7/24.  Su kaçaklarına ve evlerinizde meydana tesisat arızalarına karşı teknik desteklerimizi sunmaktayız. Günümüzde artan ekonomik sıkıntılar ve konut iş merkezlerinin çoğalması. Sebebi ile tesisat sistemlerinde kullanılan malzemelerin seçiminde ucuz ve daha ekonomik ürünler tercih edilmektedir. Bu sebepten dolayı malzemelerin basit ve yan sanayi ürünler olmasından dolayı pimaş borularının zamanla çatlaması. Ya da tesisat borularının zaman ile sızıntılar meydana getirmesi en çok karşımıza çıkan tesisat sorunları olarak göze çarpmaktadır.

Bayrampaşa Kırmadan Su Kaçağı Tespiti

Su kaçakları denilince insanların aklına gelen ilk sorun muslukların yada taharet musluklarının su kaçırmasıdır. Ama bu bilgiler tamamen yanlıştır. Bunlar dış tesisat sistemlerinde ilk bilinen noktalardır. Tehlikeli olan su kaçakları ise iç tesisat yani duvarlar içerisinden geçen tesisat borularının yadan tuvalet banyo giderlerinin. Pis suların dışarı atılmasını sağlayan iç tesisat sistemlerinde meydana gelen su kaçaklarıdır. Bu noktalar da meydana su kaçakları hem insan sağlığı hemde maddi olarak bizlere büyük risk teşkil eden su kaçaklarıdır. Bayrampaşa Su Kaçağı bulma olarak bu noktalar da meydana su kaçaklarına kırmadan ve dökmeden noktasal olarak tespitler sağlayabilmekteyiz.

İç tesisat sistemlerinde meydana su kaçakları su giderlerine atılan peçete yada sert cisimlerden dolayı tıkanmalar sebebi ile ortaya çıkabilmektedir. Kimi zaman ise yapılar inşa edilirken iç tesisat sistemlerinde bulunan pimaş borularının. Üzerine fazla sıva yada sert cisim konulması pimaşın zamanla eğilmesi yada delinmesi sebebi ile meydana gelebilmektedir.

Yine  pimaş borularının birleşme noktalarında plastik kaynaklarının düzgün yada dikkatsizce yapılması kullanımlar sonrasında yine su kaçaklarını meydana getirebilmektedir. Bu tesisat arızlarının fark edilmesi ise bazen su faturalarında artan maddi kayıplar. Bazen ise duvarlar da meydana rutubet ve nem ile kullanıcılar tarafından tespit edilebilmektedir. Tesisat arzalarınıza kırmadan ve dökmeden Bayrampaşa Su Kaçağı Tespiti ile çözüme ulaştırmaktayız.

Leave Your Reply

Your email address will not be published.

*

Call Now Button