30 Dakikada Servis: +90 533 1569 942
7/24 Nöbetçi Tesisatçı
Bayrampaşa Pimaş Tıkanıklık Açma

Bayrampaşa Pimaş Tıkanıklık Açma

Bayrampaşa Pimaş Tıkanıklık Açma hizmetimizde banyo, mutfak ve tuvalet gibi evlerimizde bulunan yerlerde bulunan. Gider borularında zaman zaman kullanıma bağlı olarak bazı sorunlar ortaya çıkmaktadır. Kimi zaman  yaptığınız bilinçsizce işlemlerden dolayı ortaya çıkan bu problemlerin başında pimaş borularının tıkanıklığı yer almaktadır. Su tesisat sistemlerinde meydana gelen pimaş borularındaki tıkanıklık problemi ortaya çıkan. Birçok sorunun kaynağı elde olmayan nedenler olurken, bilinçsizce yapılan işlemlerde bu sorunlar da çok büyük olaylara sebebiyet doğurmaktadır.

Bayrampaşa Pimaş Tıkanıklık Açma

Gün içerisinde ev ve iş yerlerimizde sıkça kullanılan, banyo, mutfak ve tuvalet gibi bölümler. Lavabolarına atılan katı maddeler boruların tıkanıklığına yol açmakta ve bu durumda hayatınızın olağan akışını olumsuz yönde etkilemektedir.

Tesisat sistemlerimizde yer alan atık su gider borularında oluşan tıkanıklıklar suyun geri basmasına neden olduğundan. Pis su ve oluşturduğu kokusu  sağlığınızı tehdit etmekteydi. Bu sebeplerden dolayı sorun meydana gelir gelmez sizlerde iletişim numaralarımızdan hemen Bayrampaşa Pimaş Tıkanıklık Giderme hizmetimizi arayabilirsiniz.

Bayrampaşa Pimaş Tıkanıklık Açma 30 dk Tıkanıklık Açma

Geçmiş dönemlerde teknolojideki yetersizlikler ve tesisatçıları kullandığı işlemlerden dolayı pimaş tıkanıklığı açma işleminde kullanılan yöntem. Sizleri hem maddi açıdan hem de zaman açısından oldukça zor duruma düşürmekteydi. Genel olarak sıva altında veya seramikler ile kaplı olan atık su gider borularındaki tıkanıklığı bulmak için. Günlerce süren bir kırma ve dökme işlemi yapmak zorunda kalırdınız. Uzunca süren bu tahmini işlemler sonucu çoğu defa sağlam olan su boruları da kırılır ve masraflarınız iki katına çıkardı.

Bayrampaşa Lavabo Tıkanıklığı Açma

Günümüzde Tıkanıklık açma yöntemleri arasında sıkça kullanılan iki yöntem vardır. Bu Yöntemlerden en basit olanı yapı ve hijyen marketlerden alınan kimyasal lavabo açıcıları uygulamaktır. Kimyasal lavabo açıcıları tıkanıklık noktasını ne kadar açmış gibi görünse de zaman ile plastik olan su borularınıza zarar vereceğinden. Bayrampaşa Pimaş Tıkanıklık Açma olarak sizlere tavsiye ettiğimiz bir yöntem  asla değildir.

Günümüz de hızla gelişen teknolojiye ayak uyduran Bayrampaşa Pimaş Tıkanıklık giderme. En zorlu pimaş tıkanıklıklarını bile 30 dk içerisinde açacak teknolojik donanımlara sahiptir.

Bayrampaşa Pimaş Tıkanıklık giderme ekiplerimiz kamera ve robot cihazları yardımıyla boruları tıkayan katı cisimleri önce noktasal olarak tespit eder. Daha sonra ise kırma dökme işlemi yapmadan borunun içerisinde tespit edilen katı cismi kırarak su akışını normale çevirir.

Bayrampaşa Pimaş Tıkanıklığı Giderme

Özellikle İstanbul gibi büyük kentlerde sık sık karşılaşılan bu sorunu Bayrampaşa Pimaş Tıkanıklık Açma. Kamera ve robot cihazları yardımı ile ortadan kaldırmaktadır. Su tesisatı sistemi ve Pimaş Tıkanıklığı için özel olarak tasarlanan kamera ile ilk olarak sorunu noktasal olarak tespit edip. Görüntüleyen Bayrampaşa Pimaş Tıkanıklık giderme, ardından Kırıcı robotcihazımız ile katı cismi kırar. Ve ardından basınçlı su ile kirli gider borunuzu temizleyerek sizlere yepyeni bir tesisat sistemi sunar.

Bayrampaşa Kırmadan Tıkanıklık Açma

Bayrampaşa Pimaş Tıkanıklık Açma geçmişten günümüze en sorunlu ve kötü durumdaki su tesisatı sorunlarını. Bile kısa süre içerisinde ortadan kaldırarak sizlere garantili hizmetlerimizi sunmaktayız.

Yazımız da bahsettiğimiz gibi tıkanan pimaşları açmanın birden fazla yöntemi vardır. Ancak en sağlıklısı alanında uzman su tesisatçı ustalarımız aracılığıyla kamera ve robot cihazlarımız yardımı ile yapacağınız işlemdir

İstanbul’un bütün ilçe ve semtlerine aynı gün içerisinde servis olanağı sunan Bayrampaşa Pimaş Tıkanıklık Açma sizlere bir telefon kadar yakındır.

Leave Your Reply

Your email address will not be published.

*

Call Now Button