30 Dakikada Servis: +90 533 1569 942
7/24 Nöbetçi Tesisatçı
Bayrampaşa Petek Temizliği

Bayrampaşa Petek Temizliği

Bayrampaşa Petek Temizliği kışın gelmesi, soğukların başlaması ile peteklerde sıkıntılar baş göstermektedir. Petek temizleme firması olarak tam ısı almanız için peteklerde tüm yıkama ve temizlik işlerini yerine getiriyoruz. Petek temizleme olarak peteklerde alt kısımlarda biriken tortular, paslar ve kirler özel robot sayesinde hızlı bir şekilde temizlenir.  Ve ilk günkü halini alır. Peteklerde en sık yaşanan sorunların başında gelen üst kısımların ısınıp. Alt kısımların ısınmama sorunu bu şekilde son bulur ve bir daha yaşanmaz.

Bayrampaşa Petek Temizliği

Bayrampaşa Petek Temizliği için 7/24 her zaman servis hizmeti vermekteyiz. Bayrampaşa Petek Temizliği baştan sona analiz edip. Nerede hataların bulunduğunu, ısınmaya engel olan nedenleri sizlerle paylaşır ve işbaşına ondan sonra başlar. Yapılan işlemler boyunca tüm müşterilerimiz bilgilendirilmektedir.

Yapacağımız uygulamalarda herhangi bir kırma dökme yaşanmamaktadır. Ve ayrıca işlemlerde profesyonel uzman personeller görev almaktadır. %100 sonuç aldığımız bu petek temizleme işlemlerinde problemler tamamen ortadan kalkmakta.  Ve sorunsuz olarak çalışmaya devam etmektedir.  Yeni tesisat sistemleri yada uzun süredir kullandığınız petek sistemleri olmak üzere Yavuz tesisat ekiplerimiz tarafından garantili hizmet yapılmaktadır.

Bayrampaşa Petek Temizleme Fiyatları

Bayrampaşa Petek Temizliği  talep edeceğiniz petek temizleme işlerinde size uzun süreli bekleme yada randevu sistemi bulunmamaktadır. Genelde bizleri aramızdan  hemen sonra ekiplerimiz aynı gün içerisinde yönlendirilir ve hızlı şekilde temizleme ve yıkama işlemi gerçekleştirilmektedir.

Kaloriferli ısınma sistemi; kömür, doğal gaz, fuel oil gibi enerji kaynakları kullanılarak ısıtılan suyun; sisteme pompalanıp kalorifer tesisatı sistemi ve borular aracılığıyla odalardaki peteklere ulaştırılarak ortam sıcaklığının artırılması prensibine dayanan bir ısınma yöntemidir. Özellikle dağlık yüksek kesimlerde kış aylarının çok soğuk geçtiği ülkemizde konut ve iş yeri ısıtması için kalorifer sistemleri tercih edilmektedir. Kalorifer tesisatının yüksek verimle ve problemsiz bir şekilde çalışabilmesi için belli dönemlerde radyatör temizliği yapılması gerekmektedir.

Bayrampaşa Kalorifer Peteği Temizleme

Bayrampaşa Petek Temizliği kalorifer sistemine pompalanan suda bulunan yakıt artıkları. Su taşları, pas, küf, yosun gibi yabancı maddeler ve kireç tortusu; zamanla radyatör içlerinde ve kalorifer tesisatı parçalarında birikme yapmaktadır. Bu birikim sonucu kalorifer sistemi verimli çalışmamakta ve ısınma problemleri yaşanmaktadır.

Petek tıkanıklığının belirtileri olan peteklerin bir bölümünün ısınmaması, peteklere sıcak suyun hiç gelmemesi. Kombinin kirlenmeden dolayı devamlı arıza vermesi. Kombi filtresinin çok sık tıkanması durumlarında radyatör temizliği yaptırılması gerekmektedir. Ayrıca 2 yıl boyunca kalorifer tesisatı ve kombi için hiçbir temizlik işlemi yaptırılmamışsa. Herhangi bir belirti görülmese bile, verimli yakıt kullanımı ve tasarruf açısından. Petek temizleme yaptırılması tavsiye edilmektedir.

 

Radyatör temizliği hizmetimiz tazyikli su ile temizleme, kimyasal çözeltiler içeren su ile temizleme ve makine sisteminden yararlanılarak. Yapılan kimyasal temizleme olmak üzere üç farklı şekilde gerçekleştirilir. Tazyikli su ile petek temizleme yönteminde sistemdeki tüm petekler sökülür. Görünür kirler temizlendikten sonra tazyikli su ile yıkanarak tıkanıklığa yol açan tüm unsurların temizlenmesi sağlanır. Kimyasal çözeltiler içeren su ile temizleme yöntemi; tıkanıklık oranı tazyikle temizlenemeyecek kadar çok olan radyatörlerin sökülerek tesisat materyaline zarar vermeyen asidik özellikteki kimyasal çözeltilerle yıkanması işlemidir.

Bayrampaşa Radyatör Petek Temizliği

Bayrampaşa Petek Temizliği makine sisteminden yararlanarak kimyasal temizleme yöntemi ise; ne tazyikli suyun ne de tek başına kimyasal çözeltinin tıkanıklığı gidermesinin. Mümkün olmadığı durumlarda kimyasal maddeyi tüm sistem içerisine basınçla püskürten cihazlar yardımıyla yapılan temizliktir. Bu uygulama, tüm sistemdeki tıkanıklık unsurlarını uzaklaştırmaya yarayan en etkili temizlik yöntemidir. Temizlik sonrası sistem içerisine atılan kimyasal ilaçlar, kalorifer tesisatının tamamına ulaşarak. Sistemi koruyucu bir rol üstlenir ve temizliğin uzun süre etkili olmasını sağlar.

Petek temizleme uzman tesisatçılar tarafından ihtiyaca yönelik doğru metotlar kullanılarak yapıldığında, kombi verimini yükseltir ve kombinin daha rahat çalışmasını sağlar. Peteklerde ve sistemde meydana gelen tıkanıkları önler, sistemde devir daim yapan suyun pisliklerden ve kireçten arınmasını sağlayarak. Daha randımanlı ısınma sağlamasına olanak tanır. Petek temizleme tesisat sistemlerindeki pislenmelerden kaynaklanan kombi arızalanmalarını önler. Ve bakım masraflarını azaltır. %30’a varan yakıt verimi ve faturalarda %5 tasarruf sağlar. Verimsizlikten kaynaklanan aşırı yakıt tüketimi nedeniyle çevre kirliliğini önler.

Bayrampaşa Petek Temizliği konusunda deneyimli, uzman personeli ve son teknoloji cihazları ile  Avrupa standartlarında 7/24 hizmet vermektedir.

Leave Your Reply

Your email address will not be published.

*

Call Now Button