30 Dakikada Servis: +90 533 1569 942
7/24 Nöbetçi Tesisatçı
Bayrampaşa Kırmadan Su Kaçağı Tespiti

Bayrampaşa Kırmadan Su Kaçağı Tespiti

Bayrampaşa Kırmadan Su Kaçağı Tespiti tesisat hizmetimiz ile su kaçakları nerede meydana gelirse gelsin. Noktasal olarak su kaçaklarına tespit hizmeti sunmaktayız. Su kaçaklarının tespitleri sırasında meydana gelen sıkıntılar ve sorunlar tüm herkes tarafından bilinmektedir. Kimi zaman küçük bir sızıntının tespiti sırasında evlerimizde birden fazla noktanın kırılarak su kaçaklarına müdahale edilmek istenmesine şahit olmuşsunuzdur. Ama tüm kırılan duvarlar yada yapılan çalışmalar sonrasında kaçak noktası belirlenememiştir.

Bayrampaşa Kırmadan Su Kaçağı Tespiti

Bu sorunlar ile karşı karşıya kalmak istemiyorsanız Bayrampaşa Kırmadan Su Kaçağı bulma firmamız sizlerin hizmetinizdedir. Ekiplerimiz sizlerden gelen ihbar üzerine evlerinize gelerek. Kameralı Su kaçağı bulma cihazları yardımı ile su kaçaklarının meydana geldiği noktaları duvarlar üzerinden kırmadan tespit edebilmektedir. Daha sonra su kaçaklarının meydana geldiği alanlar tespit edilerek noktasal olarak fayanslar çıkarılarak kaçak noktasına ulaşmaktayız. Su tesisat borularına gönderdiğimiz basınç ile kaçak noktasının büyüklüğü ve su sızıntısının genişliğini belirlemek suretiyle su kaçaklarına noktasal tespit yapmaktayız.

Bayrampaşa Kırmadan Su Kaçağı Tespiti su kaçaklarının sızıntı seviyesi ne olursa olsun evlerinizde meydana getirecekleri. Hasar her zaman çok büyük olacaktır. Zamanında tespit edilemeyen su kaçakları duvarlarınızın çürümesine, rutubet nem oluşmasına ve yüksek faturaların gelmesine sebep olmaktadır. Su kaçakları sizlerin evlerine zarar vermesinin yanı sıra komşularınızda evlerine çok büyük sorunlar oluşturabilmektedir. Su kaçaklarının tespiti sırasında  çağıracağınız tesisatçı ise eğer eski yöntemleri kullanıyor ve su kaçağı tespiti cihazlarına sahip değil. İse evlerinizde istemediğiniz kırılmaların meydana gelmesi kaçınılmazdır. Birçok müşterilerimizden duyduğumuz ve yazılarımızda paylaştığımız en önemli sorun. İse su kaçaklarının tespiti sırasında birden fazla duvarın kırıldığı ama su kaçak noktasının tespit edilemediği olmuştur.

Bayrampaşa Kameralı Su Kaçağı Bulma

Bayrampaşa Kırmadan Su Kaçağı Tespiti hizmetinde su kaçaklarına akustik dinleme cihazları. Yada kameralı su kaçağı bulma cihazları yardımı ile noktasal tespit yaparak su kaçaklarına kesin çözümler sunmaktadır. Sizlerde ev iş yerlerinizde oluşabilecek su kaçaklarına karşı noktasal tespit istiyorsanız. Hemen Bayrampaşa Kırmadan Su Kaçağı Bulma olarak hemen bizlere ulaşabilirsiniz. Firmamız en zor şartlarda bile su kaçaklarına kesin ve noktasal sonuçları siz değerli müşterilerimize sunmaktayız.

Kırmadan su kaçağı hizmetimizi talep etmeden önce firmamızın bundan önce yapmış olduğumuz işlerin videolarını ve müşterilerimizin yorumlarını inceleyerek hizmetimizi seçebilirsiniz.

Bayrampaşa Kırmadan Su Kaçağı Tespiti 30 dk da Tespit

Su kaçakları kimi zaman sıcak su tesisatlarında kimi zamanda soğuk su tesisatlarında meydana gelmektedir. Sıcak su tesisatlarında düşük döşeme noktalarında kaçak belirlemek bazen zor olabilmektedir. Bu tip durumlarda termal kamera sistemleri ile belirlemek zor olmaktadır. Bu tespit ise profesyonellik gerektiren bir işlemdir. Bayrampaşa Kırmadan Su Kaçağı bulma ekiplerimiz bu durumlar da ise akustik dinleme cihazlarını kullanarak kaçak noktasını belirleyerek işlemi tamamlamaktadır.

Su kaçağının bulunması için tamamen kırılan evlerde bile tespit edilemediğini görmekteyiz. Bu işlemler eğer amatör tesisatçılar ile çalışır iseniz başınıza gelecek en büyük sorunlar olarak sizleri beklemektedir. Bu tarz problemlerde bile Bayrampaşa Kırmadan Su Kaçağı Bulma ekiplerimiz. Su kaçaklarına 30 dk da çözümler üreterek sizlere kesin sonuçlar sunmaktadır.

Bayrampaşa Noktasal Su Kaçağı Tespiti

Bayrampaşa Kırmadan Su Kaçağı Tespiti hizmetimiz ile sizlere yaşanabilecek. Her türlü su kaçakları ve tesisat arızalarına karşı 7/24 teknik servis hizmetimizi tüm İstanbul ve Bayrampaşa da sunmaktayız.

Bayrampaşa Kırmadan Su Kaçağı Bulma hizmetimiz ise siz değerli müşterilerimize tesisat sistemlerinde meydana gelen su kaçaklarını canlı olarak gösterebilmekteyiz. Bu sistem ile su kaçaklarının meydana geldiği noktayı sizlere hiç bir yeri kırmadan dökmeden. Anlık olarak gösteren deneyimli personelimiz noktasal olarak kaçak sorununu ortadan kaldırabilmektedir. Bu işlem toplam sadece 30 dk sürmektedir.

 

 

Leave Your Reply

Your email address will not be published.

*

Call Now Button