30 Dakikada Servis: +90 533 1569 942
7/24 Nöbetçi Tesisatçı

Bayrampaşa Cihazla Su Kaçağı Bulma

Bayrampaşa Cihazla Su Kaçağı Bulma hizmetinde su kaçaklarına akustik dinleme cihazları. Yada kameralı su kaçağı bulma cihazları yardımı ile noktasal tespit yaparak su kaçaklarına kesin çözümler sunmaktadır. Sizlerde ev iş yerlerinizde oluşabilecek su kaçaklarına karşı noktasal tespit istiyorsanız. Hemen Bayrampaşa Kırmadan Su Kaçağı Bulma olarak hemen bizlere ulaşabilirsiniz. Firmamız en zor şartlarda bile su kaçaklarına kesin ve noktasal sonuçları siz değerli müşterilerimize sunmaktayız.

Bayrampaşa Cihazla Su Kaçağı Bulma

"<yoastmark

Bu sorunlar ile karşı karşıya kalmak istemiyorsanız Bayrampaşa Su Kaçağı Bulma firmamız sizlerin hizmetinizdedir. Ekiplerimiz sizlerden gelen ihbar üzerine evlerinize gelerek. Kameralı Su kaçağı bulma cihazları yardımı ile su kaçaklarının meydana geldiği noktaları duvarlar üzerinden kırmadan tespit edebilmektedir. Daha sonra su kaçaklarının meydana geldiği alanlar tespit edilerek noktasal olarak fayanslar çıkarılarak kaçak noktasına ulaşmaktayız. Su tesisat borularına gönderdiğimiz basınç ile kaçak noktasının büyüklüğü ve su sızıntısının genişliğini belirlemek suretiyle su kaçaklarına noktasal tespit yapmaktayız.

Bayrampaşa Cihazla Su Kaçağı Bulma su kaçaklarının sızıntı seviyesi ne olursa olsun evlerinizde meydana getirecekleri. Hasar her zaman çok büyük olacaktır. Zamanında tespit edilemeyen su kaçakları duvarlarınızın çürümesine, rutubet nem oluşmasına ve yüksek faturaların gelmesine sebep olmaktadır. Su kaçakları sizlerin evlerine zarar vermesinin yanı sıra komşularınızda evlerine çok büyük sorunlar oluşturabilmektedir. Su kaçaklarının tespiti sırasında  çağıracağınız tesisatçı ise eğer eski yöntemleri kullanıyor ve su kaçağı tespiti cihazlarına sahip değil. İse evlerinizde istemediğiniz kırılmaların meydana gelmesi kaçınılmazdır. Birçok müşterilerimizden duyduğumuz ve yazılarımızda paylaştığımız en önemli sorun. İse su kaçaklarının tespiti sırasında birden fazla duvarın kırıldığı ama su kaçak noktasının tespit edilemediği olmuştur.

Bayrampaşa Kameralı Su Kaçağı Bulma İşlemi Nedir. ?

Bayrampaşa su kaçağı tespiti işleminde kullanılan kameralı su kaçağı bulma işlemi her yerde yapılacabilecek bir işlem değildir. Bu yöntem genel olarak yüzeye vuran ısı miktarını görüntülemektedir.  Termal kameranın evin tabanına doğru gösterdiğimiz zaman sadece zeminde oluşan ısı miktarını göstermektedir. Termal kameralar özellikle sıcak su hatlarındaki su kaçağı tespit işlemlerinde çok faydalıdır. Hattaki su kaçağının olduğu yerde termal kamera ile bakıldığı zaman bir dağılma yayılma gözükür. Bu şekilde su kaçağının yeri tespit edilmiş olur. Bazı etkenler gerçekleşirse soğuk su hattındaki su kaçağını da termal kamera ile bulmak mümkündür.

Bayrampaşa Akustik Su Kaçağı Bulma işlemi nedir ?

Bayrampaşa Akustik Su Kaçağı Bulma akustik dinleme cihazımız sayesinde şebeke suyu kaçağı ve boru patlağının yerini kırmadan buluyoruz.  Tüm tesisat sistemini basınca uygun hale getirilerek basınç veriliyor. Kaçak olan noktada ses arttığı için kaçağın bulunması mümkün olur.

Bayrampaşa Su Kaçağı Tespiti

Su kaçakları kimi zaman sıcak su tesisatlarında kimi zamanda soğuk su tesisatlarında meydana gelmektedir. Sıcak su tesisatlarında düşük döşeme noktalarında kaçak belirlemek bazen zor olabilmektedir. Bu tip durumlarda termal kamera sistemleri ile belirlemek zor olmaktadır. Bu tespit ise profesyonellik gerektiren bir işlemdir. Bayrampaşa Cihazla Su Kaçağı Bulma ekiplerimiz bu durumlar da ise akustik dinleme cihazlarını kullanarak kaçak noktasını belirleyerek işlemi tamamlamaktadır.

Su kaçağının bulunması için tamamen kırılan evlerde bile tespit edilemediğini görmekteyiz. Bu işlemler eğer amatör tesisatçılar ile çalışır iseniz başınıza gelecek en büyük sorunlar olarak sizleri beklemektedir. Bu tarz problemlerde bile Bayrampaşa Su Kaçağı Bulma ekiplerimiz. Su kaçaklarına 30 dk da çözümler üreterek sizlere kesin sonuçlar sunmaktadır.

Bayrampaşa Cihazla Su Kaçağı Bulma Fiyatları

Bayrampaşa Cihazla Su Kaçağı Bulma geçmişten günümüze gelen tecrübe ve profesyonellik ile hizmetlerimizi sunmaktayız. Bayrampaşa yıllardır İstanbul ilimizde nüfus yoğunluğunun en yüksek olduğu ilçedir. Konutlaşma ve iş merkezlerinin yoğun olduğu Bayrampaşa da kullanılan su oranı da yüksektir. Hijyen ve temizlik için sürekli kullanılan su tesisat sistemleri zamanla istenmedik arızalar da verebilmektedir. Bu arızalar bazen gözümüz ile gördüğümüz yerlerde bazen ise tesisat içinde meydana gelebilmektedir. Tesisat içinde meydana gelen kaçak ve su sızıntıları eğer zamanında fark edilmez ise bizler yüksek maliyetli hasarlar olarak geri dönebilmektedir. Zamanla duvar içerisinde sızıntı ile çoğalan su kaçakları evlerimizin duvarlarının çürümesine ve pis kokular ev içerisinde duyulmasına neden olmaktadır.

Bayrampaşa Su Kaçağı Tespiti Firmaları

Gelişen ve büyüyen İstanbul Bayrampaşa ilçesinde bu gibi tesisat arızalarının yaşanması günlük olarak karşımıza çıkan bir gerçektir.  Eski zamanlarda her mahallede bir tesisatçı bulmak ve anlık olarak su tesisat sistemlerinde meydana gelen sorunları çözmek mümkündü. Ama günümüzde eski ustaların ve tesisat dükkanları bulmak ne yazık ki kolay olmamaktadır.

Bu sebepten dolayı Bayrampaşa Cihazla Su Kaçağı Bulma olarak sizlere 7/24. Su kaçaklarına ve evlerinizde meydana tesisat arızalarına karşı teknik desteklerimizi sunmaktayız. Günümüzde artan ekonomik sıkıntılar ve konut iş merkezlerinin çoğalması. Sebebi ile tesisat sistemlerinde kullanılan malzemelerin seçiminde ucuz ve daha ekonomik ürünler tercih edilmektedir. Bu sebepten dolayı malzemelerin basit ve yan sanayi ürünler olmasından dolayı pimaş borularının zamanla çatlaması. Ya da tesisat borularının zaman ile sızıntılar meydana getirmesi en çok karşımıza çıkan tesisat sorunları olarak göze çarpmaktadır.

Bayrampaşa Cihazla Su Kaçağı Bulma ekiplerimiz su kaçaklarına 30 dk da çözümler üreterek sizlere kesin sonuçlar sunmaktadır.

Call Now Button