30 Dakikada Servis: +90 533 1569 942
7/24 Nöbetçi Tesisatçı
Avcılar Su Kaçağı Bulma

Avcılar Su Kaçağı Bulma

Avcılar su kaçağı bulma hizmetimiz siz değerli müşterilerimizi beklemektedir. Su kaçağı bulma ve Su kaçağı tespiti işlemleri günümüzde en yaygın ve en çok aranılan tesisat problemleri arasında yer almaktadır. Hayatımızda ve yaşantımızı sürdürebilmemiz için su ve su kaynakları hayati önem arz etmektedir.  21. yüzyılda dünyanın en çok konuştuğu sorunlar arasında su kaynaklarının azalmasından dolayı kişilerin suyu tasarruflu olarak kullanması. Konusunda uyarılar ve açıklamalar sunmaktadır.  Bu konuda bizlerin de yapabileceği en önemli çalışma evlerimizde bulunan. Ve sıklık ile kullandığımız su tesisatlarının bakımlarını ve onarımlarını düzenli yaptırmaktır. Su tesisat sistemlerinde yaşanabilecek ve kontrolü yapılmayan su kaçakları suyun boşa akıtılması olacaktır. Boşa akan su hem evlerimize maddi zararlar verecek hem de suyun gereksiz yere kullanılmasına neden olacaktır.

Avcılar Su Kaçağı Bulma

Avcılar Su Kaçağı Bulma

Su kaçakları evlerimizde iç tesisat sistemleri yada dış tesisat sistemlerinde meydana gelmektedir. Dış tesisat sistemlerinde oluşan su kaçaklarını tespit etmek kolay olmaktadır. Bu noktalar meydana gelen kaçaklar genel olarak musluklardan damlama. Yada su saati kenarından sızıntı kimi zaman ise taharet musluklarında damlama olarak meydana gelmektedir. Ve kullanıcılar tarafından rahatlık ile tespit edilebilmektedir. İç tesisat sistemleri ise evlerimizde bulunan duvarların yada sıvaların altında yer aldığı için. Bunlar gözle görülmesi mümkün olmayan su kaçakları olarak bilinmektedir. Bu noktalar meydana gelen su kaçakları tespit noktasından uzun süreler sonra fark edilmektedir. Bu da kullanıcıların evlerine gelen su faturalarının miktarlarındaki artış, yada bina içlerinde oluşan. Duvarlardaki nemlenme ve rutubet kokusu ile fark edilen su kaçaklarıdır. Kullanıcılar bu noktalarda genel olarak kaçakları bu oluşan belirtiler üzerinden fark etmektedir.

Avcılar Su Kaçağı Bulma

Su kaçakları sadece evlerde oluşmamaktadır. İş yerlerinde yada avm’ler de meydana gelebilmektedir. Suyun tüketildiği her alanda su kaçaklarını görmek mümkündür. Bu noktalarda önemli olan su kaçaklarını zamanın da ve noktasal olarak tespit etmektir.  Oluşabilen su kaçaklarında ilk olarak yapılması gereken işlem zamanında ve hızlı bir şekilde su kaçaklarını tespit etmektir. Evlerimiz de yada İş yerlerimizde su kaçaklarının oluşup olmadığı anlamak oldukça basit bir işlemdir. Su kaçağının olduğu anlamak basit bir işlemdir. Avcılar Su kaçağı bulma hizmetimiz ile sizlerin tüm tesisat arızalarınız da siz değerli müşterilerimizin yanında bulunmaktayız.

Ama su kaçağının hangi noktada olduğunu doğru analiz edebilmek ve bulmak ustaların işlemidir.  Evlerimizde su kaçağı olup olmadığı anlamak için yapılması gereken ilk işlem evlerimizdeki tüm vanaların kapatılması olacaktır. Kapatılan vanalardan sonra su saatinde herhangi bir hareket mevcut ise evlerimizde su kaçağı var demektir. Bu noktada yapılması gereken ilk işlemi yapmış bulunmaktayız. Avcılar da su kaçağı bulma hizmetimiz her zaman en üst düzey servis garantisi sunmaktadır.

Artık su kaçağının meydana geldiğini tespit etmiş bulunmaktayız. Ama kaçak noktasının nerede olduğunu henüz bilmemekteyiz.  Su kaçağının nerede olduğunu ilk olarak petek sistemlerinin vanaları, evimizde bulunan muslukların kontrollerini yapmamız gerekmektedir. Bu işlemlerin ardından dış tesisat sisteminde su kaçağı bulunmuyor ise iyi bir tesisatçı bulmamız gerekmektedir. Çünkü su kaçağı dış tesisat sistemlerinde değil iç tesisat sistemlerinde oluşmuş demektir.

Avcılar Su Kaçağı Tespiti

İyi bir tesisatçı bulmak için yapmamız işlemlerin hızlı bir şekilde çözülmesine yardımcı olacaktır. Su kaçaklarının hızlı tespit edilmesi hem maddi olarak hemde zaman olarak bizlere tasarruf sağlamış olacaktır. Bu noktalar da yapılması gereken tesisatçının çağrılmadan önce iyi bir analiz yapmak olacaktır. Öncelik ile tesisatçının daha önce yaptığı işlerin analizlerini tespit edebilirsiniz. Bunu yapmak için kullanıcıların tesisatçı hakkında sitesin de yada. Sosyal medya hesaplarında hakkında yapılan yorumların analiz edilmesi iyi bir yöntem olacaktır. Avcılar su kaçağı bulma konularında sizlere en hızlı hizmeti ve profesyonel çözümleri sunmaktayız.

Daha sonra ise işlem de kullanacağı yöntemler hakkında ufak bir araştırma yapmanızı sizlere önerebiliriz.  Örneğin su kaçağı bulma işlemi sırasında eğer halen daha eski yöntemler tercih ediliyor. İse bu sizler için büyük bir sorun olarak il sıraya oturacaktır. Burada yapılan işlemlerde su kaçaklarının tespit edilebilmesi için duvarların kırılması gerekmektedir. Bu da tahmini olan bir işlem olduğu için evlerinizde uzun süren çalışmalar meydana getirecektir. Oluşan gürültü ve çıkan hafriyat sizler için ekstra bir masraf anlamına gelecektir.  Bu işlem belirttiğimiz gibi uzun süren bir işlem olacaktır. Hem maddi hem de zaman kaybı oluşturan bir işlem olan bu süreç sizleri tavsiye etmemekteyiz. Bunun da önüne geçmeniz için belirttiğimiz analizleri yapmanız sizler için güzel sonuçlar doğuracaktır.

Su Kaçağı Bulma Avcılar

Teknolojik yenilikler insanların hayatlarını ve meslek hayatı kolaylaştırdığı gibi tesisat sektöründe de bizlere kolaylıklar sağlamış bulunmaktadır.  Bu teknolojik yenilikler sayesinde su kaçaklarını artık hızlı ve noktasal olarak tespit etmemiz kolaylaşmış bulunmaktadır. Su kaçaklarının tespiti dış tesisat sistemlerinde bulmak ne kadar kolay ise yeni çıkan. Teknolojik ekipmanlar sayesinde de artık su kaçaklarını sıva altı sistemlerde. Ve duvar altlarında da tespit etmemiz o kadar kolay olmuş bulunmaktadır.  Bu ekipmanlar kimi zaman sızıntının sesini dinleyerek bulmamızda kimi zaman ise görsel olarak. Kaçak noktasının kameralı olarak tespit edilmesinde bizlere yardımcı olmaktadır.  Uzun süren kaçak noktası tespitlerini artık daha hızlı yapabilmekteyiz. Bu süre 30 dk ya kadar inmiş bulunmaktadır. Avcılar su kaçağı bulma hizmetinde 7/24 sizlere teknik destek sunmaktayız.

Avcılar Su Kaçağı Tespiti

Avcılar Su Kaçağı Tespiti

Su kaçaklarını akustik dinleme cihazları, termal kamera sistemleri gibi cihazlar ile nerede meydana gelirse gelsin hızlı şekilde müdahale edebilmekteyiz. Bu cihazlar sayesinde su kaçaklarının tespiti işlemleri kırmadan dökmeden yapılabilmektedir.   Termal Kamera cihazı ile su kaçakları yüzeye vuran ısı miktarı ile su kaçakları tespit edilebilmektedir. Termal kamera ile su kaçağı tespiti işlemleri özellikle sıcak su hatlarındaki su kaçağı tespitlerinde çok etklili bir yöntem olarak kullanılmaktadır. Termal Kamera sistemlerinde su kaçaklarının tespitinde su kaçağının bulunduğu alana bakıldığı zaman yayılma gözükmektedir. Bazı etkenlerin saplanması durumunda su kaçağı tespiti termal kamera ile bulmak mümkündür. Avcılar su kaçağı bulma hizmetimizde gelişmiş teknolojik cihazlarımız ile sizlerin yanınızdayız.

Gelişen teknolojik yenilikler ve ortaya çıkan cihazlardan bir diğeri de Kamera ile su kaçağı bulma işlemidir.  Bu işlem genel olarak atık su boru sistemlerinde meydana gelen sızıntı ve kaçaklar da çatlak noktasının  tespiti işlemlerinde kullanılmaktadır. Bu işlemde çatlaklar ve kırık noktası kamera cihazı ile tespit edilerek tamirat işlemleri gerçekleşmektedir.

Avcılar Su Kaçağı Bulma Fiyatları

Su Kaçaklarına karşı yapılacak olan  işlemler kadar  tesisat hizmeti veren firmaların servis ağları da büyük önem arz etmektedir. Servis ağları konularında firmaların hızlı ve pratik çözümler sunması gerekmektedir. Bu noktalar da özellik ile büyükşehirler de büyük sorunlar ve sıkıntılar göze çarpmaktadır. Geniş teknik servis ağına sahip olmayan firmalar  müşterilerin uzun süre beklemelerine ve kaçak nedeniyle susuz yaşamalarına sebebiyet vermektedir.  Alanında ise uzmanlaşmayan tesisatçılar tamir işlemlerini gerçekleştirmek isterken. Daha başka noktaların arıza yaşamasına yada yaptıkları işlemlerde amatörlük yaparak belirlenen. Noktaların daha sonra tamiratı mümkün olmayan başka arızalar oluşturmasına neden olmaktadır. Avcılar Su Kaçağı Bulma konusunda da sizlere en uygun fiyatlar ile hizmet vermekteyiz.

Su kaçakları yada tesisat sistemlerinin önceden analiz edilmesi yada belirli aralıklar ile kontrol ettirilmesi sizlere faydalı olacaktır. Su kaçaklarına karşı alınacak tedbirler arasından ilk sırada bu işlemleri koyabilirsiniz.  Bunu bir örnek ile açıklamak gerekirse nasıl ki insan vücudunda kan pomplanması. Ve temizlenmesine yardımcı olan kalbimiz yıllar sonra tıkanmalar yada teklemeler yapmaktadır. Doktorların vücudumuza yaptıkları check up sonrasında vücudumuzda belirli damarlar da tıkanmalar oluştuğu ortaya çıkmaktadır. Bu tıkanıklar anjuyo tedavisi ile açılarak bizlerin daha sağlıklık yaşamamıza yardımcı olmaktadır. Tesisat sistemleri de binalarımız daki  damarlardır. Bunlar da zamanla kullanmalara istaneden tıkanır yada çatlar. Tesisatçılar ise bu noktada tesisat sistemlerinin doktoru rolünü üstlenmektedirler. Tesisatçılar bu noktada termal kamera yada akustik dinlemeler ile bu boruları tespit ederek tamir etmektedir. Buna da tesisat sistemlerinin anjuyosu diyebiliriz. Avcılar Su kaçağı bulma hizmetimizde de hızlı ve profesyonel hizmetlerimizi sizleri beklemektedir.

Tesisat sistemlerin de bakım onarım çalışmaları anlattıklarımız dan özetleyebileceğimiz gibi büyük önem arz etmektedir.  Tamirat işleminden daha önemli olan bu noktada su kaçaklarının doğru ve hızlı bir şekilde tamirat işlemlerinin yapılmasıdır. Bugün günümüzde özellik ile İstanbul da bu alanda hizmet veren birden fazla firma bulunmaktadır. Bu da kullanıcıların tercih ve seçimlerinde büyük bir araştırma yapması anlamına gelmektedir. Yine biraz önce belirttiğimiz gibi bu işlemlerde sizlerin  yapması gereken iyi bir analiz ve araştırma işlemidir.

Avcılar Su Tesisatçısı

Tesisat sistemlerinde kişilerin önceden yaptıkları arıza tespitleri ve tamirat işlemleri bunların müşteriler tarafından memnuniyetleri büyük önem arz etmektedir. Ve sizlerin tesisatçınız belirlemesindeki en önemli kriter olmaktadır. Avcılar su kaçağı bulma ekiplerimiz tüm tesisat arızalarında siz değerli müşterilerimize en uygun fiyatlar ile sunmaktayız.

Avcılar Su Kaçağı Bulma fiyatları

Avcılar Su Kaçağı Bulma fiyatları

Peki bu noktada İstanbul Yavuz Tesisat nerede yer almaktadır. Bu sorunun cevabını sizlere açıklamak isteriz. Yavuz tesisat su kaçakları ve su tesisat sistemleri hizmetinde uzun yıllardır İstanbul da hizmet vermektedir. Firmamız yılllardır tesisat sektöründe hizmet vermekte ve karşılaştığı tüm arızaları büyük bir titizlik ile çözüme kavuşmaktadır. Bizler bu sektörde bugüne kadar yaptığımız her tamir yada arıza tespitini öncelik ile müşterilerimizin memnun kalması. Ve yapılan işlemlerin tekrar oluşmaması için en kaliteli hizmeti sunmaktayız. Tesisat sistemlerinde arıza tamiratına 2 sene garanti veren tek firmayız. Çünkü yaptığımız işlemlerden eminiz.

Yavuz tesisat olarak istanbul’un tüm ilçelerine ve semtlerine servis ağı hizmetimizi sunmaktayız. Verdiğimiz servislerimiz müşterilerimizi beklemekteden kurtulmak ve onların sorunlarına en kısa sürede sonuç sunmak üzerine oluşturulmuştur. Firmamız bünyesinde çalışan tüm personelimiz meslek yüksek okullarının ilgili bölümlerinden. Mezun olmuş yada uzun yıllar bu sektörde çalışmış uzman kişilerden oluşmaktadır. Yani personelimiz çekirdekten sektörün içinde yetişmiş profesyonellerdir. Avcılar su kaçağı bulma hizmeti tüm servislerimiz sizlere en uygun fiyatlar ile sunmaktayız.

Yaptığımız hizmetin kaliteli ve yenilikçi olması için firmamız ARGE araştırmalarına büyük önem vermektedir. Arge işlemlerimizde tesisat ve su kaçaklarına dünya daki yaklaşım bu alanda kullanılan cihazların bünyemize kazandırılması üzerine çalışmalar yapmaktadır. Bunun sebebi ise bizlere gelen çağrılardan sonra gidilen noktalarda en kısa sürede. Ve en az maliyet ile müşterilerimize hizmet sunmak istememizdir. Bu nedenle tüm su kaçağı tespiti cihazlarının kullanılması bakımları konularında personellerimize gerekli eğitimleri sunmaktayız.

Avcılar Su Tesisatı Ustaları

Yavuz tesisat olarak web adresimizde ve sosyal medya hesaplarımızda su kaçakları ve tesisat sistemleri hakkında edindiğimiz. Bilgileri ve müşterilerimize bilgi sağlaması için açıklayıcı metinler ile tecrübelerimizi aktarmaktayız. Bu sektör üzerinde yaptığımız tüm çalışmalarımız ve araştırmalarımızın tek bir amacı bulunmaktadır. Oda müşterilerimize faydalı olmak ve onların memnuniyetleri en üst seviye de tutmaktadır. Avcılar su kaçağı bulma hizmetimizde kameralı su kaçağı tespiti en uygun fiyatlar ile sizleri beklemektedir.

Gelişen günlük hayatımızda artık her mahallede bir tesisatçı bulamamaktayız. Eski zamanlar da oluşan su kaçakları yada tesisat sistemi arızalarında mahallemizde bulunan tesisatçılara ulaşmak kolay bir işlemdi. Ama günümüzde ne yazık ki artık bu işlemi yapmak eski kadar kolay olmamakta. Bu nedenle artık yaşanılan tesisat arızalarında yada su kaçaklarında google üzerinden arama yapmak ve en doğru firmayı bulmak zorundayız. Burada da firmaların bizlere sunacağı zaman ve müsaitlik durumları bizlerin işlemlerinin geçikme yaşanmasına neden olmaktadır. Bu noktada yavuz tesisat 5  araçlık filosu ve uzman personelleri ile nerede olursanız olun sizlere en hızlı hizmeti sunmaktadır. Avcılar su kaçağı bulma hizmetimiz noktasal su kaçağı bulma hizmeti ile sizlerin yanınızdadır.

Yaşanılan ve tüm dünyada büyük bir kaos ortamı yaratan. Covid- 19 salgını nedeniyle de Yavuz tesisat olarak tüm önlemlerimizi almış bulunmaktayız. Covid 19 salgının ne kadar tehilikeli ve bulaşıcı olduğunu bu noktada eğitimleri personelimize sunmuş bulunmaktayız. Personelimiz bu nokta da sizlere hizmetlerini maske eldiven ve galoş ile sunmaktadır. Personellerimiz düzenli olarak testlerini yapmaktadır. Her servis sonrasında tüm ekipmanlarımız ve araçlarımız dezenfektanlar ile temizlenmektedir. Kendi sağlımız ve müşterilerimizin sağlığı bizler için büyük önem arz etmektedir.

Avcılar Petek Temizleme

Su kaçakları ve tesisat sistemlerinin bakım onarımlarının yanın da sizlere kış şartlarında yaşanabilecek. Isınma problemlerinize karşı da profesyonel ve hızlı servis imkanlarımızı sunmaktayız. Artan doğal gaz faturalarının en büyük nedeni peteklerinizin bakımlarının düzenli olarak yapılmamış yada düzgün temizlik işlemlerinin sağlananamasından kaynaklanmaktadır. Petekler eğer tekniğine uygun olarak temizlenmez ise ısınma yarım sağlanmaktadır. Petek içerisinde oluşan bu durum evlerin tam ısınmamasına ve kombinin daha fazla açılarak performansının artırılmasına neden olmaktadır. Bu da ay sonunda bizlerin faturalarının yüksek gelmesine sebebiyet vermektedir. Petek temizliği ısınma konusunda ve ev ekonomisinin sağlanmasında en önemli yeri teşkil etmektedir.

Bazı zamanlar petek temizliğimizi kendimiz yapmak isteriz. Bu noktada peteklerin içerisinde biriken suyu boşatarak yada youtube de izlenen videoları evlerimizde deneyerek bu işlemi yapmaya çalışırız. Sonuç olarak yaptığımızı zannederiz. Ama yaptığımız işlem sadece peteklerde suyun dışarı atılmasından ibaret olacaktır. Ve sonrasında petek içerisinde biriken hava ve bunların diğer petekler ile aynı orantıda yapılmamasından. Dolayı yine kombinin daha yüksek oranda çalıştırılmasına neden olacak ve günün sonunda zararı yine bize yansıyacaktır.

Avcılar Petek Temizleme Fiyatları

Bu sorunların analizlerini bugüne kadar yaptığımız işlemlerde müşterilerimizden dinleyerek edinmiş bulunmaktayız. Peki bu noktada ne yapmamız gerekmektedir. Bu noktada yapmanız gereken alanında uzman petek temizliği ekibi ile çalışmanız olacaktır. Petek temizlemede firmamız yine su kaçaklarında kurduğu sistem ile hizmetlerini sunmaktadır. Bu noktada ekibimizin kullandığı ekipmanlar son teknolojik yeni cihazlardır. Ve kullanılan kimyasallarımız sağlık açısından zararsız Türk Standartları Ensititüsü tarafından onaylanmış kimyasallardır. Yapılan ve sunulan her petek temizliği işlemleri %100 garantilidir. Bu noktada sizlere sunmuş hizmetimiz sonrasında evlerinizde en soğuk kış zamanlarında bile kombilerinizden yüksek verim alacak. Ve faturalarınızda ciddi oranda azalmalar olacaktır.

Avcılar Petek temizleme

Avcılar Petek temizleme

Firmamızın yapmış olduğu Petek temizliği işlemi kullanılan Petek temizleme makinaları içerisine koyulan. Kimyalların tüm peteklerin içerisine püskürtülmesi neticesinde petek içerisinde biriken pisliklerin dışarıya atılması. Ve tıkanıklık meydana getiren unsurların kimyasallar ile çözülerek ortadan kaldırılması ile petek sistemlerinin temizlenmektedir. Bu sistem petek temizliği hizmetinde en etkilli ve kesin işlemdir. Bu noktada yapılan işlem sonrasından peteklerin içerisi tamamen temizlenmiş olacak ve verim artmış olacaktır.  Kullanılan Kimyasallar aynı zamanda petek sistemlerinin içerisinde tamamen dolaşarak. Peteklerin aynı zamanda korunması ve temizliğin uzun süre verimli olarak devam etmesine etki yaratacaktır.

Avcılar Petek Temizleme Firmaları

Avcılar Petek temizleme işlemleri uzman personelimiz tarafından gerekli olan verimi artırmaya yönelik metodlar ile yapılmaktadır. Bu işlemlerin tamamın da kombi verimleri artacak ve kombilerin daha düzgün olarak çalışması sağlanacaktır. Peteklerde ve sistemde meydana gelen tüm tıkanıklar açılacak ve tekrardan bu sorunların önlenmiş olacaktır. Yapılan bu işlemler petek içerisinde devir daim olarak çalışan suyun kireçlenme yada herhangi bir sorun oluşmasına. Karşı önlemler alınmasına yardımcı olacaktır. Bu kullanılan metod sonrasından peteklerinizin daha randımanlı  olarak çalışması sağlanmış olacaktır. Petek temizliği aynı zamanda pisliklerden doğabilecek olan kombi arızalarının önlenmesine yardımcı olacak bir temizlik ve bakım hizmetidir. Yapılan işlemler sonrasında %30’a varan yakıt verimi ve faturalarda %10 tasarruf sağlanacaktır.

Sizlerde petek temizleme hizmetinde profesyonellik ve garantili çözümler için Yavuz tesisat olarak bizlere hemen ulaşabilirsiniz. Su kaçakları ve tesisat sistemlerinin bakım onarım hizmetleri konusunda da bizlere 7/24 iletişim numaralarımızdan ulaşabilirsiniz.

 

Leave Your Reply

Your email address will not be published.

*

Call Now Button